Новини бізнесу

04.12.2017, 09:12
Читайте в нашому листопадовому огляді трудового законодавства останні зміни та нововведення, а саме: про вихідні на новорічні свята, про норму робочого часу, про середню заробітну плату та про інше. Корисного вам читання

30.11.2017, 09:11
З кожним роком коворкінг набирає все більше і більше популярності серед фрілансерів, програмістів, дизайнерів та підприємців-початківців. Особливо активні користувачі такого роду роботи - ІТ-спеціалісти. К нам також звертаються клієнти за допомогою в реєстрації коворкінга. Тому ми вирішили поділитися інформацією про те, що потрібно для відкриття коворкінг-центру.  

28.11.2017, 09:11
Фінансовий аналіз компанії - це відмінний управлінський інструмент для власника. Спираючись на його результати, набагато простіше і розумніше приймати стратегічно важливі рішення. Правда, використовують його незаслужено рідко. Сьогодні ми поговоримо про те, які бонуси отримує управлінець, маючи в своєму арсеналі такий важливий управлінський важіль.  

27.11.2017, 10:11
В осінньо-зимовий період знижується імунітет, і в кілька разів зростає небезпека підхопити якусь хворобу. На жаль, бізнес, як і людський організм, схильний до таких же ризиків. До кінця року у компанії може накопичитися безліч труднощів, які негативно впливають на «здоров'я» фірми. Тому сьогодні говоримо про бізнес-недугах і профілактичних заходах.

22.11.2017, 09:11
16 листопада Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №6016-д «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність». Документ повинен підвищити довіру інвесторів до національної фінансової звітності. З'являться нові вимоги до професії, а підприємств, які проходять обов'язковий щорічний аудит, стане більше.