Аудитор: творча особистість чи консерватор?

Аудитор: творча особистість чи консерватор?

У суспільстві вже давно сформувався певний образ аудитора і бухгалтера. Прийнято вважати, що представники цієї професії – люди дуже серйозні, консервативні й стримані. А що ж насправді? Чи є в світі цифр місце творчості та що насправді за люди – аудитори? На честь професійного свята українських аудиторів ми поговорили з представниками цієї галузі, що працюють в Корпорації «Глобал Консалтинг», про їх захоплення та стиль життя.

Життя в ритмі фламенко

Марина Петрівна Підлозна, керівник відділу аудиту Корпорації «Глобал Консалтинг», працює в компанії вже близько 8 років. За цей час співробітники взнали її не тільки як з відмінного фахівця і кваліфікованого аудитора, але і як великого шанувальника іспанських танців. Вже майже 5 років Марина Петрівна займається фламенко і знаходить в цьому відпочинок для душі.

«У фламенко я «закохалася» давно і відразу. Починала з нуля, так як ніколи до цього не займалася танцями. – Розповідає Марина Подлозная. – Моє перше знайомство з цим стилем відбулося ще в студентські роки. Пощастило потрапити на єдиний концерт в Москві відомої трупи Антоніо Гадеса. Якщо хто-небудь пам’ятає відомий фільм Карлоса Саури «Кармен», то я бачила сценічну версію цього фільму. З тих пір в глибині душі відчувала і розуміла, що мені близька ця музика, цей ритм, ця пластика. І була мрія…
А потім мрія стала реальністю. У нас прекрасний колектив «Оле! Прима!», який надихає чудовий найталановитіший керівник. Що мені дають заняття танцем – фламенко? Одним словом не відповісти. Фламенко – це унікальна культура, фламенко – це світовідчуття, фламенко – це спосіб спілкування. Фламенко, як океан, – безмірне, багатолике. Вивчаючи його, в міру сил вдосконалюючись в ньому, я пізнаю себе і сподіваюся, що змінююся на краще». – Ділиться аудитор.

Жага до пригод

Вікторію Нікітіну, провідного бухгалтера-експерта з МСФЗ, в колективі всі знають як людину, що фонтанує енергією, і активного учасника всіх корпоративних виїздів на природу і походів. Не дивно, що Вікторія в основному віддає перевагу активному відпочинку. Але все ж додає, що відпочивати любить по-різному. «Це може бути відпочинок на березі моря або похід в гори, виїзд на дачу або прогулянка парком, можна піти в гості чи просто залишитися вдома, влаштуватися зручніше на дивані і подивитися цікавий фільм», – розповідає Вікторія.

Що стосується улюбленої літератури, то Вікторія, як натура, спрагла до подорожей, віддає перевагу пригодницькому жанру. Хоча і зізнається, що остання прочитана книга – це все ж професійна книга з МСФЗ.

«Мені також цікава тема про те, як влаштоване життя нашої планети, зірок, зв’язок з НЛО, загадки шумерів, майя, секрети таких аномалій, як Бермудський трикутник або гора, на якій змінено хід часу». – Ділиться Вікторія.

Жити і працювати допомагає музика

Анна Кизим, бухгалтер відділу аудиту, приєдналася до відділу аудиту корпорації недавно, але відразу знайшла спільну мову з колегами, так як і за захопленнями, і за стилем відпочинку смаки Анни збігаються зі смаками колег. Анна любить музику, і все що з нею пов’язано: «Музика – моє захоплення з ранніх років. Дуже люблю співати. Коли поганий настрій або самотньо, ніщо так не відволікає від поганих думок, як пісня. Зараз освоюю гру на гітарі. Обожнюю пісні під гітару біля вогнища».

І, звичайно ж, якщо вже пісні під гітару біля вогнища, то відпочиває Анна, як правило, активно: на природі, в походах, в подорожах. «Мені подобається активний відпочинок. Шалено подобається подорожувати, на жаль, це виходить нечасто, зате запам’ятовується надовго. Взимку віддаю перевагу катанню на ковзанах або лижах, до цього мене привчив мій чоловік. В осінньо-весняний період подобається відпочинок на природі з друзями». – Ділиться Анна.

У літературі Анна віддає перевагу пригодам або ж фантастиці: «З художньої літератури останнім прочитаним твором була книга Дена Брауна «Цифрова фортеця». А ось з професійної літератури – Податковий кодекс України».

Про що мріє аудитор?

Наталія Погрібна, комерційний директор, аудитор: «Я мрію про те, щоб професію аудитора поважали в нашій країні, розуміли корисність аудиторської перевірки. Мрію, щоб в аудиторській громадськості була згуртованість. Щоб при сьогоднішній ситуації в країні у аудиторів була єдина думка жити і розвиватися в Україні».

Вікторія Нікітіна, провідний бухгалтер-експерт з МСФЗ: «Хочу мати можливість подорожувати і побачити світ з різних сторін. Менше часу витрачати на дрібні робочі та побутові питання. Розкрити свої потенційні можливості. Оптимально поєднувати особисті інтереси з професійною діяльністю».

Анна Кизим, бухгалтер відділу аудиту: «На даний момент найбільша моя мрія – це поїздка до Парижу, міста кохання».