Аудиторська команда «Глобал Аудит» стає сильнішою

Аудиторська команда «Глобал Аудит» стає сильнішою

Експертний «портфель» АФ «Глобал Аудит» поповнився новими аудиторськими досягненнями: сертифікатом аудитора і DipIFR.
 
 

 
 
 
 
Новий 2018 рік для Корпорації «Глобал Консалтинг» почався з прекрасних новин. Два фахівця компанії підвищили свою кваліфікацію і отримали на підтвердження відповідні сертифікати.

Бухгалтер відділу аудиту Анна Кизим успішно пройшла атестацію та отримала сертифікат аудитора України. Відзначимо, що відповідно до чинних законодавчих вимог цей сертифікат можуть отримати кандидати, які успішно склали письмовий кваліфікаційний іспит і які мають:

  • повну вищу економічну або юридичну освіту;
  • необхідні знання з питань аудиту, бухгалтерського обліку, фінансів, економіки, оподаткування та господарського права;
  • досвід роботи не менше 3-х років поспіль на посадах ревізора, бухгалтера, юриста, фінансиста, економіста, асистента (помічника) аудитора;

 

Бухгалтер-експерт відділу аудиту Наталія Петрова закінчила навчання по міжнародної фінансової звітності Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) і отримала диплом DipIFR – найбільш відомої міжнародної кваліфікації по МСФО. Цей документ – підтвердження професійного рівня фахівця і доказ високої компетенції в питаннях роботи з МСФЗ.

Вітаємо колег з такими професійними успіхами і бажаємо подальшого розвитку в аудиторському справі.
 

Якщо хочете постійно отримувати свіжі матеріали від Корпорації «Глобал Консалтинг», підпишіться на щотижневу розсилку, і анонси матеріалів будуть приходити до вас на пошту