Ах, багато, пане, багато – вісімнадцять!

Ах, багато, пане, багато – вісімнадцять!

У п’ятницю колектив Корпорації «Глобал Консалтинг» відсвяткував свій 18-й День народження. У цей день було багато поздоровлень, теплих слів і подяк як від нинішніх співробітників, так і від клієнтів і колишніх колег.

День народження – це прекрасний привід подякувати всім причетним до цієї події людям, а також передати привіт тим, хто колись був частинкою нашого колективу. Було дуже приємно отримати від колишніх співробітників «Глобала» стільки теплих слів. Ще раз велике дякую всім!

Наше п’ятничне святкування стартувало в конференц-залі, де по скайп-зв’язку змогли разом зібратися співробітники двох офісів: харківського і київського. Від імені компанії головні слова подяки на адресу нинішніх співробітників сказала директор з розвитку Тетяна Гречихіна, нагородивши кожного фахівця подяками за ефективну роботу в «Глобалі».

Душевними і приємними були поздоровлення і від самих співробітників. Наталя Мормуль, керівник відділу бухгалтерського аутсорсингу юридичних осіб, підготувала цілу історію розвитку компанії в віршах. Римма Коваленко, керівник відділу бухгалтерського аутсорсингу малого бізнесу, прочитала на адресу компанії прекрасні вірші. Керівник відділу аудиту Марина Петрівна побажала компанії постійного професійного вдосконалення. Виконавчий директор Наталія Погрібна підняла келих за командну роботу і нагадала, що те, якою буде компанія завтра, залежить від кожного з нас сьогодні.

Закінчилася офіційна частина веселим відео про життя нашої компанії та наших співробітників.

Продовжилося свято вже в боулінгу, де ми відточували свої вміння в збиванні кеглів і просто веселилися.

Ще раз вітаємо весь колектив з Днем народження компанії. Для людини в цьому віці починається доросле самостійне життя. Для нашої компанії – це теж новий виток у розвитку. Ми відкриті для змін, для всього нового. Хочемо рости, розвиватися, вдосконалюватися, ставати ще краще і ще професійніше. Зі святом, глобаловці!