Як зареєструвати ФОП на iGov?

Реєструємо ФОП онлайн. Покрокова інструкція

29.04.2016, 10:04

Реєстрація ФОП онлайнНа iGov запустили онлайн-реєстрацію ФОП та юридичних осіб. Наскільки дійсно просто і легко відкрити бізнес в онлайн-режимі? Для підприємців ми підготували інфографіку з покроковою інструкцією, як зареєструвати ФОП через сайт iGov.

Чи реєструвати юр особу онлайн?

Юристи наразі не радять юрособам використовувати iGov для реєстрації. Справа в тому, що все ще є ряд труднощів і нюансів, які ускладнюють цей процес. Наприклад, в покрокової інструкції онлайн-реєстрації юрособи нічого не говориться про подачу статутів і протоколів, хоча ст. 17 ЗУ «Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб» це передбачає. І не зрозуміло, на підставі чого юрособа надалі буде працювати.
Далі у юрособи можуть виникнути проблеми з відкриттям рахунку (якщо він не використовує для цього сайт «Приват Банку»). Також в подальшому можуть бути складності в корпоративних спорах і т.д.

Покроковий алгоритм онлайн-реєстрації ФОП

Ми підготували невелику інфографіку з покроковою інструкцією. Щоб зареєструвати ФОП онлайн, потрібна електронно-цифровий підпис (ЕЦП). Її можна отримати в податковій або онлайн на сайті «Приват Банку». У нашій інструкції розповімо, як отримати ЕЦП в податковій.

 

 

Якщо хочете постійно отримувати свіжі матеріали від Корпорації «Глобал Консалтинг», підпишіться на щотижневу розсилку, і анонси матеріалів будуть приходити до вас на пошту