Бухгалтерський вікенд у «Глобал Консалтинг»

Бухгалтерський вікенд у «Глобал Консалтинг»

Наші бухгалтери – наша гордість. А День бухгалтера в нашій компанії – одне з найголовніших свят, яке ми за традицією відзначаємо всім колективом де-небудь на природі. Цього року вибір припав на чудовий куточок Харкова – Журавлівський гідропарк «Млин».

Погода порадувала. Можна було вдосталь насолодитися свіжим повітрям, поплавати і поніжитися на сонечку. Окреме задоволення нашим відпочиваючим доставила прогулянка на човні. Як завжди, на свіжому повітрі розігрується недитячий апетит, і наші співробітники-кулінари не залишили нас голодними: шашлик і польова каша вдалися на славу!

І, звичайно ж, цього дня було багато привітань на адресу наших бухгалтерів. Як прозвучало в одному з тостів, бухгалтери «Глобала» – це кістяк компанії, професіонали, від яких залежить наш успіх і наш подальший розвиток. Тому для них в цей день – всі найтепліші слова і вітання!

Нудьгувати ж на відпочинку не довелося: наш HR-менеджер Олена Дем’яненко підготувала багато конкурсів, розваг, застільних ігор. Грали в «Корову», вже традиційну для нашого колективу «Мафію», інсценували казку «Ріпка». Словом, веселилися і отримували задоволення від відпочинку.

Наталія Васильєва, бухгалтер-експерт відділу аутсорсингу:
«Дуже дякую Олені Дем’яненко та активним учасникам за хорошу організацію відпочинку. Дуже сподобалася постановка «Ріпка».

Тетяна Гречихіна, директор з маркетингу:
«Я пам’ятаю всі корпоративи «Глобала», на яких мені пощастило бути. Всі вони проходили весело, смачно і дружно, але щоразу – по-новому. Цього разу кожен знайшов на відпочинку те, що шукав, – хто хотів активного відпочинку – брав участь в іграх і плавав на човниках, хто хотів розслабитися – засмагав і насолоджувався природою. Але все проходило ненав’язливо і легко. Дякую Олені Дем’яненко і всім, хто був причетний, за хорошу організацію відпочинку!».

Олена Дем’яненко, HR-менеджер:
«Дуже дякую нашим бухгалтерам і колегам, що вони є. Завжди приємно організовувати свята для хороших людей! Сподіваюся, що в найближчому майбутньому повторимо наш захід! Окреме спасибі ІТ-відділу за допомогу в приготуванні смачного шашлику!».

Це був чудовий сонячний день, наповнений хорошими емоціями. Ще раз вітаємо наших бухгалтерів з професійним святом і бажаємо їм миру, тепла, достатку та здоров’я!