Директору Корпорації «Глобал Консалтинг» вручили Подяку голови Харківської облдержадміністрації

06.09.2013, 15:09

5 вересня з нагоди Дня підприємця в Харківському театрі опери і балету привітали та нагородили почесними грамотами кращих представників сфери підприємництва. Серед нагороджених – і директор аудиторсько-консалтингової Корпорації «Глобал Консалтинг» Ірина Обидьонкіна.

У Харкові 5 вересня урочисто привітали підприємців міста з нагоди їхнього професійного свята . Захід відбувся в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка.

Під час свята кращих підприємців нагородили почесними грамотами виконавчого комітету міськради. Директору Корпорації «Глобал Консалтинг» Ірині Обидьонкіній вручили Подяку голови Харківської облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток підприємництва, сприяння вирішенню соціально-економічних проблем області, високий професіоналізм.

Бізнесменів прийшли привітати представники міської влади. Вони зазначили величезний внесок підприємців у розвиток економіки та допомогу у вирішенні соціальних проблем міста.

Корпорація «Глобал Консалтинг» приєднується до слів подяки і вітає підприємців з їх професійним святом. Бажаємо вам енергії і витримки, успіху, прибутковості і процвітання вашому бізнесу. Надійних чесних партнерів і вдалих угод . З святом!