«Глобал Консалтинг» відкрив свою академію

18.02.2013, 13:02

Минулого тижня в харківському офісі «Глобал Консалтинг» відсвяткували 15-річчя компанії. На час заходу корпорація перетворилася на академію, а її співробітники – на першокурсників, студентів, магістрів і професорів. 

Така ідея виникла не випадково. Домогтися успіху в консалтинговому бізнесі нам допомогло прагнення до розвитку та постійного вдосконалення. У цій галузі не дозволено спочивати на лаврах, потрібно постійно перебувати в процесі навчання. Недарма представників нашої професії називають вічними студентами. Тому ми і вирішили провести аналогію між нашою корпорацією і академією, в якій виховуються справжні професіонали своєї справи.

На заході співробітники харківського офісу розділилися на чотири команди в залежності від стажу роботи в корпорації – першокурсники, студенти, магістри, професори. У кожної команди була можливість проявити себе у різноманітних конкурсах та випробуваннях.

Не залишилися осторонь і співробітники київського та івано-франківського офісу. Через відео-конференцію скайпом ми привітали один одного з ювілеєм і підняли келихи за нашу спільну справу.

Родзинкою свята стала святкова лотерея, під час якої були розіграні 15 подарункових лотів.

В кінці вечора всіх чекав солодкий стіл, прикрасою якого став корпоративний торт.