Спеціальні умови ведення обліку для ФОП та юридичних осіб

Спеціальні умови ведення обліку для ФОП та юридичних осіб

01.04.2013, 10:04

 До кінця квітня 2013 Корпорація «Глобал Консалтинг» пропонує клієнтам знижки на ведення обліку при умові замовлення реєстрації бізнесу: для ФОП – квартал безкоштовно, для юридичних осіб – квартал зі знижкою 50%. Дана пропозиція діє в разі укладення договору на рік.

Ми розуміє, що ведення бухгалтерського і податкового обліку може потребувати багато часу, сил і нервів. Необхідно дбати про грамотне складання звітності, своєчасне надання її контролюючим органам, постійно бути в курсі всіх нововведень і змін законодавства. Однак кожному підприємцю необхідно займатися розвитком бізнесу і отримувати прибуток, замість того щоб вникати у всі нюанси бухобліку. А наймати в штат фахівця не завжди буває вигідно.

Розуміючи ці труднощі, ми пропонуємо нашим клієнтам спеціальні умови на бухгалтерське обслуговування. До кінця квітня при замовленні послуг реєстрації в нашій компанії і укладенні річного контракту на ведення бухгалтерського обліку, ви можете скористатися знижками: для ФОП ми пропонуємо безкоштовне ведення обліку протягом кварталу, для юридичних осіб – ведення обліку протягом кварталу з 50% знижкою.

Сподіваємося, спеціальні умови на ведення обліку допоможуть нашим клієнтам при відкритті бізнесу. Зосередьтеся на своєму бізнесі, а бухгалтерією займемося ми.

Чому Корпорація «Глобал Консалтинг»?

  • Грамотні бухгалтери з 10-річною практикою ведення бухобліку у юридичних осіб та ФОП.
  • Сотні компаній і підприємців в Україні, які довірили постановку, відновлення і ведення податкового та бухобліку нашій компанії.
  • Досвід роботи з компаніями з різних сфер діяльності.