Травневий тур «Глобал»

Хортиця і Опішня. Травневий тур «Глобал»

24.05.2016, 17:05

Разом відпочивати – це вже своєрідний щорічний ритуал у нас в «Глобалі». І в цьому році ми відкрили сезон екскурсій з прекрасних і атмосферних куточків Запоріжжя та Полтави. Осягнути неосяжне, звичайно, дуже складно. Але розділившись на дві туристичні групи, ми в один день побачили і острів Хортицю, і полтавську Опішню.

Виїхати в цю суботу з міста виявилося прекрасною ідеєю. Харків в цей день не балував гарною погодою. Зате в Запоріжжі, на Хортиці, ми раділи сонячним променям і зачаровуючим видам на Дніпро. Полтава теж зустріла наших туристів дуже гостинно: прекрасна погода і природа подарували масу вражень і позитивних емоцій.

Про те, як це було, дивіться у нашому фотозвіті і читайте у відгуках наших співробітників.

Анна Безлюдна, менеджер з маркетингу
Це було круто. Вражень море. Дух захоплювало від величі і могутності Дніпровської ГЕС, від міста парків і скверів Запоріжжя. А козаки-то які там! Справжні українці! Прогулянка на теплоході і підняття в шлюзі – зайняли в душі особливу нішу.

Тетяна Гречихіна, директор з розвитку
Дуже сподобалася поїздка на острів Хортиця, який овіяний легендами про запорізьких козаків і пронизаний духом самого українського народу. Нам попався дуже колоритний гід по козацькому стану, здається, він – сама реінкарнація козака Мамая. Зовнішній вигляд, інтонації в голосі, артистизм і його фраза в кінці: «Шануйтеся і тримайте порох сухим».
З погодою нам дуже пощастило, було сонячно і по-весняному тепло. Краса Дніпра і його круч, велич Дніпрогесу, сквери і фонтани Запоріжжя – все в нашій поїздці сплелося в єдину картину, як барвисті квіти у вінку. Але справжньою «вишенькою на торті» виявилася поїздка на кораблику з проходом по шлюзу. Незабутні відчуття підняття на 40-метрову висоту.
Дякую за організацію поїздки нашому HR-менеджеру Тетяні Кияновій.

Вікторія Олейник, менеджер по роботі з клієнтами
Суботній ранок, 07.00, сильний вітер і нескінченний дощ наводить жах на глобаловців, що зважилися поїхати в цей сірий і сумний день на екскурсію. Наша група тримала шлях на Полтаву, місто відоме нам з історії, як місце великої битви між Російською імперією і Швецією. Ще це перлина українського гончарного ремесла, колиска української культури і народної творчості.
І перша «стейшн» – Опішня, селище під Полтавою, яке порадувало нас ексклюзивними роботами полтавських майстрів, майстер-класом з ліплення з глини, приємним подарунком «свисток-півник», який відганяє нечисту силу, а також чистою і дуже красивою територією. Отримавши від екскурсовода 30 хвилин вільного часу, наша команда розстелила «скатертину-самобранку». Всілякі частування, яскраве сонечко і дивовижний вид навколо змусили нас згадати слова з пісні «Як здорово, що всі ми тут сьогодні зібралися».
Не можна також не згадати про таке спокійне та умиротворене місце, як Свято-Миколаївський храм. Місце, де неодноразово молилася про народження дитини мати видатного поета Н.В. Гоголя, який запам’ятався нам своїм твором «Вечори на хуторі біля Диканьки». Місце, куди приїжджав не один прем’єр-міністр прихилитися перед іконою, щоб стати президентом. Місце, де ростуть знамениті Кочубеївські дуби.
Мене по-справжньому вразила Іванова гора, місце зосередження ключових пам’яток Полтави. Саме тут знаходиться пам’ятник галушці, сфотографуватися біля якої повинен кожен поважаючий себе турист, біла альтанка, присвячена перемозі в битві з Наполеоном, і звідки відкривається приголомшливий вид на місто.
Родзинкою нашої екскурсії стало відвідування садиби Івана Котляревського, яка не збереглася в своєму первозданному вигляді, але була відновлена ​​за рішенням Юнеско. Ми отримали масу позитивних емоцій від нашого колоритного екскурсовода. Вперше хотілося просто слухати і насолоджуватися «квітучою українською мовою», вловити сенс кожного жарту, запам’ятати кожен предмет, про який згадується. Вийшовши з садиби, на обличчі кожного була щира посмішка і непідробне відчуття щастя! Всім нам полюбилася Полтава і зарядила нас неймовірними позитивними емоціями!