День бухгалтера на байдарках

День бухгалтера на байдарках

20-21 липня харківський офіс «Глобал Консалтинг» вже за традицією провів дводенний сплав на байдарках. Ми знову були зачаровані красою Сіверського Дінця та його околицями. І знову довели собі, що нашому колективу під силу будь-які труднощі.


9 байдарок і майже 30 подоланих по воді кілометрів. Ще той марш-кидок! Але наш колектив впорався і отримав масу вражень. Навіть дощ, який застав нас в перший день на півдорозі, не зіпсував бойового настрою. Ми стійко витримали всі забаганки і виклики природи.

Погода не дала нам повною мірою насолодитися посиденьками біля багаття ввечері, але пісні під гітару ніхто не відміняв. Ранок наступного дня ми почали йогівської зарядкою, яку для нас провели наші колеги Тетяна Гречихіна та Олена Тітарева. Потім ми всі зібралися за спільним столом, щоб покуштувати чудову ранкову юшку.

За час подорожі ми вдосталь накупалися і насолодилися дивно красивими місцями і мальовничою природою. Вражень від побаченого і відчутого залишилося багато, і наші співробітники із задоволенням ними поділилися.

Ірина Обидьонкіна, директор
«Мені дуже сподобалося, що 34 співробітника нашої компанії підтримали цю ідею, і кожен проявив себе дуже сильним, сміливим, готовим до різних несподіванок. Я рада, що за 3 роки наших байдаркових пригод ми збільшили кількість учасників удвічі. Що ми відпочиваємо разом з дітьми, чоловіками і дружинами, нашими друзями. Наступного року долучимо до такого відпочинку і наших клієнтів.
І найголовніше, море позитиву, щастя і задоволення переважали над недоліками, які були з боку організаторів. Ми ще раз довели, що ми самі робимо собі настрій, і саме ми вирішуємо, яким буде результат.
Дякую нашій глобаловській сім’ї за те, що ми хочемо проводити час разом не тільки на роботі, але й у вихідні дні».

Ольга Андрусь, податковий консультант
«Ми пережили чудове коротку, але велику подорож. Цей похід – прекрасний приклад того, наскільки кардинально можна відсторонитися від повсякденності і стати частиною Всесвіту.
Погода дозволила нам скуштувати всю повноту вражень від спілкування з живою природою. Було все: і сонце, і дощ, і вітер, і штиль. Але це лише посилило відчуття і зміцнило наш дух.
Коли ти сидиш у байдарці і навколо тебе скрізь вода: і зверху, і знизу, і кругом, і ця стихія несе тебе, мимоволі розумієш, що твоє життя йде, і якась невидима сила тебе направляє. І тут все залежить від твого вибору: взяти в руки весла і керування або віддатися течії, вийти на тому березі чи на цьому, зробити зупинку або продовжити свій шлях…
Максимальне єднання з природою дає людині можливість відчути себе повноцінним і гармонійним. Ставлення людини до подій, перш за все, звичайно, залежить від його внутрішнього настрою та стану. Дякую нашому директору з маркетингу Тетяні Гречихіній і бухгалтеру відділу аутсорсингу Олені Тітаревій за ранковий заряд енергії, бадьорості і посил добра і любові, яким я була сповнена до кінця дня.
Незвичні й іноді складні умови, з якими доводиться стикатися, відкривають в людині непомітний потенціал. Дякую нашому системному адміністраторові Борису Золотих за підтримку і виручку, проявлену до тих, хто потребував допомоги.
Для мене немає кращого відпочинку, ніж природа. Проста і смачна їжа, приготована на багатті, і спілкування з близькими за духом та інтересами людьми. Думаю, що «радість м’язів» скоро піде, а радість вражень залишиться з нами надовго. Дякую, друзі, мені було дуже тепло і весело з вами».

Альона Старченко, юрист:
«Мені дуже запам’ятався гарний і веселий настрій всього колективу, незвичайна природа, пісні, гімнастика і те, як наші співробітники протягом усього сплаву демонстрували свою сміливість, командність та активність».

Чекаємо з нетерпінням нових пригод на байдарках і нових незабутніх вражень від колективного відпочинку на природі.