День закоханих в «Глобал»…

День закоханих в «Глобал»…

13 лютого, напередодні Дня всіх закоханих, ми відсвяткували 19-річчя компанії в форматі «День закоханих в «Глобал». Цілий день ми зізнавалися один одному в коханні, а закінчили наше свято відвідуванням незабутнього симфо-шоу «Світові хіти» у виконанні «Prime orchestra».

Ранок в харківському офісі розпочався з приємного сюрпризу – кожен співробітник знайшов у себе на столі жувальні гумки «Love is» і валентинку з красивим освідченням від «Глобала» і запрошенням на побачення.

А побачення відбулося в конференц-залі харківського офісу, де для співробітників був організований Candy bar зі смачними солодощами, шампанським, кавою та чаєм.
На початку свята виконавчий директор Наталія Погрібна привітала колег з 19-річчям і подякувала всім співробітникам за їх внесок в успіх компанії. Директор з розвитку Тетяна Гречихіна поділилася загальними планами корпорації на 2017 рік.

Далі за солодкими частуваннями ми насолоджувалися чарівною романтичною музикою, малювали фірмову мандалу, давали «Глобалу» жартівливі обіцянки, згадували історії першого знайомства з компанією, говорили безліч теплих слів на адресу фірми і колег, розважалися цікавими конкурсами та іграми. Особливо зворушливою вийшла фото-презентація «Global is …», в якій були зібрані пам’ятні моменти з життя компанії, які красномовно розповідають, що ж «Глобал» означає для кожного співробітника.

У харківському офісі свято закінчилося спільним походом на симфо-шоу «Світові хіти» у виконанні «Prime orchestra», який став чудовим подарунком «Глобала» всім співробітникам і чарівним завершенням нашого романтичного вечора.

Київський офіс теж відзначав День народження корпорації в творчому форматі – співробітники насолоджувалися виставою «Поступися місцем» в Київському академічному молодому театрі.

Ми ще раз вітаємо весь колектив «Глобала» з Днем народження. Нехай кожен з глобалівців завжди отримує задоволення від своєї роботи, відчуває підтримку колективу і теплу атмосферу. А компанія нехай процвітає і стає сильніше, професійніше, душевніше.

Більш докладний фотозвіт дивіться на сторінці Корпорації «Глобал Консалтинг» в Фейсбук – facebook.com/GCCorp/?pnref=lhc.