Директор з маркетингу Тетяна Гречихіна взяла участь у 5-й Міжнародній конференції консультантів з управління

Директор з маркетингу Тетяна Гречихіна взяла участь у 5-й Міжнародній конференції консультантів з управління

2-3 червня в Києві проходила 5-й Міжнародна конференція консультантів з управління «Набуття сенсу», яка зібрала представників професійного консалтингового спільноти України, Росії, Голландії, Греції, Румунії та ін. На заході Корпорацію «Глобал Консалтинг» представляла директор з маркетингу Тетяна Гречихіна.

Міжнародна конференція консультантів з управління «Набуття сенсу» – унікальна для України професійна подія, в якій взяли участь близько 60 українських і авторитетних іноземних консультантів-членів ICMCI (Міжнародна рада інститутів консультантів з управління) з декількох країн далекого і ближнього зарубіжжя, щоб обговорити питання розвитку свого професійного ринку, попрацювати, повчитися і просто відпочити.

В якості спікерів були запрошені відомі консультанти, які виступили з актуальними доповідями про тенденції попиту на консультаційні послуги, запити бізнесу та суспільства до консультантів з управління та ін.

Другий день конференції був по-справжньому насиченим. Учасники склали робочі групи, в яких провели стратегічні сесії з розвитку консультаційного ринку та професії. Директор з маркетингу Корпорації «Глобал Консалтинг» Тетяна Гречихіна керувала робочою групою за напрямом «Маркетинг і комунікації». В результаті роботи фахівці зробили невеликий зріз поточної ситуації та спрогнозували подальший розвиток послуг маркетингового консалтингу.

Конференція дала можливість професійним консультантам:

  • усвідомити нові тренди та можливості;
  • надихнутися новими розробками в області методологій консультування;
  • озброїтися техніками і продуктами для розширення своїх можливостей;
  • створити спільний ментальний простір (цінності, цілі, ідеї, правила);
  • обговорити питання розвитку свого ринку і професії, спрогнозувати його розвиток;

 

Учасники відзначили високий рівень значущості та корисності конференції для українського професійного співтовариства консультантів з управління.