Директор з розвитку Тетяна Гречихіна відвідала круглий стіл у ХНЕУ

Директор з розвитку Тетяна Гречихіна відвідала круглий стіл у ХНЕУ

23 червня в Харківському національному економічному університеті за підтримки відділу працевлаштування студентів та взаємодії з бізнес-структурами пройшов круглий стіл «Співпраця бізнес-спільноти та сфери освіти». На заході Корпорацію «Глобал Консалтинг» представила директор з розвитку Тетяна Гречихіна.

Це вже не перший захід, який проводиться в Харківському національному економічному університеті для налагодження ефективної взаємодії вузу і бізнес-структур. У круглому столі взяли участь ректорат університету, декани факультетів, завідувачі кафедрами, викладачі та представники бізнесу.

Учасники обговорили можливі форми співпраці і механізми їх впровадження в навчальний процес. За підсумками круглого столу між вузом і 11 компаніями (в тому числі і Корпорацією «Глобал Консалтинг») був підписаний меморандум про співпрацю. Цей документ задекларував спільні наміри щодо вдосконалення освітніх програм університету і подальшій тісній співпраці.

kruglyj stol2

Корпорація «Глобал Консалтинг» із задоволенням підтримує подібні наміри і готова допомагати в професійному розвитку студентів та молодих фахівців.