Дощ веселощам не перешкода або Як ми відзначали День аудитора

Дощ веселощам не перешкода або Як ми відзначали День аудитора

У «Глобал Консалтинг», здається, з’являється нова традиція – 1 червня проводити всім колективом на природі і вітати в цей день наших аудиторів. Цього року ми вирушили відзначати День аудитора в передмістя Харкова.

Як і минулого року, ми вирішили відкласти святкування Дня аудитора, який відзначається 22 квітня, на більш теплий і сонячний період. Правда, погода нас трохи підвела – весь день йшов дощ. Але й це не завадило нам насолодитися хорошою компанією, прекрасними видами передмістя Харкова, різноманітністю рослин і квітів на дачі нашого юрист відділу реєстрації Олені Старченко, куди вона гостинно запросила всіх бажаючих.

Чоловіки чаклували біля багаття і приготували смачний шашлик, овочі та гриби на і. А прекрасна половина могла вдосталь насолодитися дачними пейзажами, свіжим повітрям і співом птахів.

Незважаючи на дощ, нудно не було: грали в різноманітні застільні ігри, а чоловіки не відмовили собі в задоволенні порибалити і повернутися з гарним уловом. Враження від відпочинку у всіх залишилися чудові.


Олена Дем’яненко, HR-менеджер

«Незважаючи на проливний дощ все пройшло чудово! Заряду гарного настрою, думаю, вистачить надовго. Пригадується пісенька дитяча: «Что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной, когда мои друзья со мной». Хотілося б частіше проводити такі заходи! Дякую вам колеги, що ви є!»

Валентина Щербаченко, PR-менеджер

«Це був відмінний день, нехай і дощовий. Прекрасна компанія, смачна їжа, гарна природа. У мене залишилися тільки найкращі враження та емоції. Окремо дякую господині Олені Старченко, яка так радо нас всіх зустрічала і навіть трохи балувала. Дякую всім за прекрасний вихідний!»

Сподіваємося скоро повторити наші посиденьки, щоб вдосталь насолодитися сонцем і водоймищем.