ФОП Бичкова В.В.

ФОП Бичкова В.В.

Ведення бухгалтерського обліку у ФОП Бичкова ВВ

З 2012 року фахівці київського офісу Корпорації «Глобал Консалтинг» займаються веденням бухгалтерського та податкового обліку у ФОП Бичкова В.В.

У 2012 році фахівці Корпорації «Глобал Консалтинг» допомогли ФОП Бичкова В.В. зареєструвати бізнес – магазин дитячого одягу. На першому етапі фахівці проконсультували підприємця і допомогли вибрати оптимальну організаційно-правову форму. Другим етапом була реєстрація як ФОП. А з листопада 2012 бухгалтери київського офісу Корпорації «Глобал Консалтинг» займаються комплексним бухгалтерським обслуговуванням ФОП.

В обов’язки бухгалтерів входить: ведення обліку товарів у роздробі, управлінська звітність і податковий облік, обробка первинної документації, здача звітності в контролюючі органи, надання консультацій тощо.

Довідка ФОП Бичкова В.В.

Перший фірмовий бутік Choupette для дітей: http://choupette.kiev.ua. Асортимент товарів розрахований на малюків від народження до восьми років: вишукане постільна білизна, набори для урочистої виписки, хрестильні приналежності, дизайнерський одяг для дітей, меблі ручної роботи та різноманітні аксесуари.