«Глобал Адвокат» отримав нагороду за плідну співпрацю з ЮРИСТ & ЗАКОН

«Глобал Адвокат» отримав нагороду за плідну співпрацю з ЮРИСТ & ЗАКОН

13 квітня 2017 в Києві, в бізнес-центрі «ЛІГА», відбулася церемонія нагородження кращих авторів і партнерів аналітичного видання ЮРИСТ & ЗАКОН. АТ «Глобал Адвокат» було висловлено подяку за активну та плідну співпрацю з виданням в 2016 році.

 
 

Це вже сьома церемонія нагородження кращих авторів і партнерів видання за версією читачів і редакції. Щорічно видання нагороджує тих, хто активно писав і розміщував свої матеріали в електронному аналітичному виданні ЮРИСТ & ЗАКОН протягом року і чиї статті заслужили високі оцінки читачів і співробітників редакції.

В цьому році нагородою було відзначено і АТ «Глобал Адвокат». І в першу чергу завдяки таланту і активної участі наших юристів, які готували свої актуальні і корисні матеріали: провідний юрист Антон Клименко, партнер, адвокат Олена Кравченко, юрист Марина Базик. Також подяку отримала і PR-менеджер Корпорації «Глобал Консалтинг» Валентина Щербаченко за активну співпрацю з редакцією видання.

Захід проходив в дуже приємній атмосфері бізнес-центру «Ліга». Після вручення нагород і слів подяки учасників, можна було взяти участь у фотосесії та поспілкуватися з колегами у неформальній обстановці на фуршеті.

Команда АТ «Глобал Адвокат» в свою чергу теж висловлює подяку виданню за нагороду. І має намір і далі ділитися своїм досвідом і професійним думкою з читачами ЮРИСТ & ЗАКОН, надаючи якісні та актуальні матеріали.