HR-менеджер «Глобал Консалтинг» Олена Дем’яненко відвідала тренінг «Інтерв’ю за компетенціями»

HR-менеджер «Глобал Консалтинг» Олена Дем’яненко відвідала тренінг «Інтерв’ю за компетенціями»

2 серпня в Харкові, в конференц-залі Корпорації «Глобал Консалтинг», успішно пройшов тренінг «Інтерв’ю за компетенціями», організований клубом HR coffee & talks. Тренер Євген Дегтяр поділився з HR-рами Харкова ефективними техніками оцінки персоналу.

Євген Дегтяр, менеджер з навчання та розвитку персоналу в одному з провідних банків України з іноземними інвестиціями, провів для харківських менеджерів з персоналу одноденний тренінг за моделями компетенцій. Протягом декількох годин слухачі під керівництвом тренера вчилися оптимізувати і вдосконалювати процес відбору персоналу, щоб отримувати більш «якісних» кандидатів при підборі.

Євген поділився з учасниками тренінгу масою корисних фішок та HR-інструментів для максимально ефективної оцінки персоналу. Поміж іншого розповів про логіку створення профілю посади, методах оцінки компетенцій, навичках інтерв’ю, техніках постановки питань, індикаторах прояву компетенцій та про інші корисні для менеджера по персоналу інструменти. Крім того, учасники отримали незамінний інструмент для будь-якого HR-ра: словник «67 компетенцій Ломінгера».

Олена Дем’яненко поділилася своїми враженнями від відвідування заходу: «Відвідавши тренінг Євгена, ще раз переконалася у правильності обраної професії. Дуже цікаво, хочеться розвивати і будувати дану систему інтерв’ю за компетенціями, пізнавати людей ще глибше, тим самим допускаючи менше помилок у відборі персоналу. Дякую тренеру та організаторам!»