HR-менеджер «Глобал Консалтинг» Тетяна Кіянова отримала диплом у напрямку HR-Generalist

HR-менеджер «Глобал Консалтинг» Тетяна Кіянова отримала диплом у напрямку HR-Generalist

4 квітня менеджер з персоналу Корпорації «Глобал Консалтинг» Тетяна Кіянова отримала диплом про закінчення 32-й HR-школи «GENERALIST» Центру управлінського консалтингу «Софія».

Тетяна успішно захистила дипломний проект і стала випускницею 32-й HR-школи «GENERALIST». Це програма для професійного зростання і підготовки фахівця-універсала, здатного ефективно організувати всі HR-процеси в компанії.

Навчання розраховане на 1 місяць, а програма складається з 9 основних і 6 додаткових модулів, які охоплюють тему «Управління персоналом». Викладачі школи – HR-практики та експерти провідних компаній України.

Вітаємо нашу колегу з успішним захистом і бажаємо професійного зростання, цікавих проектів та з нетерпінням чекаємо застосування отриманих знань в «Глобалі».

«Хотіла б сказати величезне дякую консультанту, директору Центру управлінського консалтингу «Софія» Олені Мостовій за ті знання, які вона вклала в наші голови. Дуже багато потрібної теорії протягом місяця і практичних завдань, багато потрібного матеріалу, який вже застосовую в роботі і назвала для себе «скарб HRа». Сильна школа і професійні тренери, які терпляче розбирали з нами кейси і давали практичні завдання, тестували. Дякую вам! І, звичайно ж, хочеться подякувати всім учасницям 32-HR школи за позитив і приємну компанію», – поділилася своїми враженнями Тетяна.