Розробка системи підбору і аналізу кадрів

Система підбору кадрів

Роблячи ставку на людей, ніколи не програєш

Наскільки б автоматизованим не було виробництво та інші бізнес-процеси компанії, головним активом організації все рівно залишаються люди. Тому система управління кадрами та її впровадження на підприємстві завжди буде актуальним питанням для управлінської ланки.

Ефективна система підбору персоналу – це розроблена з урахуванням стратегії компанії процедура пошуку, відбору, адаптації і навчання кадрів, впровадження якої сприяють підвищенню результативності роботи усієї команди і досягненню поставлених цілей.

Щоб розробити відповідну саме вашій компанії систему підбору кадрів необхідно ретельно проаналізувати стратегію і цілі бізнесу, зрозуміти, які люди потрібні вам для реалізації короткострокових і довгострокових планів, які люди стануть рушійною силою вашої організації. Для отримання відповідей на останні питання, швидше за все, доведеться провести ряд інтерв’ю з топ-менеджментом і керівниками підрозділів, саме вони зможуть намалювати портрет ідеального професіонала.

Розробка кадрової політики

Постановка системи управління персоналом – це один з напрямків кадрової політики, який окрім підбору персоналу включає також і формування кадрового резерву, і розробку корпоративної культури компанії, і взаємодію з персоналом на усіх рівнях посад, кадрове діловодство і багато іншого.

Розробка кадрової політики дуже важлива для раціонального використання трудових ресурсів, оскільки саме вона є ядром формування системи управління персоналом, за допомогою якої підприємство може досягти своїх стратегічних цілей.

Побудова системи управління персоналом. З чого розпочати?

Усі вище перелічені питання так чи інакше зачіпають побудову системи управління персоналом, яка охоплює усі елементи і напрями кадрової політики. Проте цей процес досить трудомісткий і складний, особливо якщо в організації немає своєї кадрової служби або ж у штатних фахівців бракує досвіду і навичок для здійснення подібних проектів. У такій ситуації ефективним рішенням буде залучення зовнішніх консультантів з управління персоналом.

Фахівці Корпорації «Глобал Консалтинг», члена Всеукраїнський асоціації консультантів з управління, у рамках організації системи управління персоналом готові запропонувати вам наступні послуги:

  • Побудова системи підбору персоналу на підприємстві.
  • Розробка тестів на профпридатність, психологічних тестів.
  • Розробка документації на затвердження кандидатів та ієрархії проведення співбесід.
  • Побудова служби персоналу.
  • Складання кейс-інтерв’ю, проектних інтерв’ю.
  • Масовий підбір персоналу.
  • При існуючій кадровій службі – допомога в оцінці існуючого персоналу, формування кадрового резерву.

 

Звертайтеся, будемо раді відповісти на усі ваші питання.

captcha