Корпорація «Глобал Консалтинг» ділиться знаннями з учасниками Школи малого бізнесу

Корпорація «Глобал Консалтинг» ділиться знаннями з учасниками Школи малого бізнесу

21 травня відбулося перше заняття в Школі малого бізнесу від Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва при Харківській облдержадміністрації. Відкрили навчання Тетяна Майорова-Отморська, юрист, керівник відділу реєстрації Корпорації «Глобал Консалтинг», та Микола Лотох, підприємець, випускник курсу навчання за програмою МВА.

Вступна лекція була присвячена головним питанням відкриття бізнесу. Лектори торкнулися стратегії створення бізнесу та нормативно-правової бази підприємницької діяльності: як правильно вибрати і сформувати бізнес-ідею, яка процедура реєстрації як СПД.

Тетяна Майорова-Отморська докладно розповіла слухачам школи про те, хто належить до суб’єктів малого та середнього бізнесу, як вибрати види запланованої діяльності та форму оподаткування. Заняття завершилося відповідями експертів на запитання учасників.

Програма навчального курсу «Школи малого бізнесу» поєднує у собі теоретичні та практичні завдання, ділові навички та аналіз проблемних ситуацій, що дозволяє швидко засвоїти інформацію і застосувати свої нові знання на практиці. Програма розрахована на 10 занять по 1,5 години двічі на тиждень.

Наступне заняття буде присвячене основам оподаткування підприємницької діяльності. Лектором виступить Антон Клименко, податковий консультант Корпорації «Глобал Консалтинг».