Корпорація «Глобал Консалтинг» проведе семінар щодо оформлення та обліку відпусток

Корпорація «Глобал Консалтинг» проведе семінар щодо оформлення та обліку відпусток

10 червня в аудиторсько-консалтинговій Корпорації «Глобал Консалтинг» пройде семінар на актуальну для літа тему – «Відпустки-2014: податковий та бухгалтерський облік».

Наближається довгоочікувана літня пора, пора відпочинку, моря і відпусток. У зв’язку з цим у бухгалтерів і співробітників кадрової служби можуть з’являтися питання з приводу оформлення відпусток, нарахування, виплати та обліку відпускних і т.д.. Тому фахівці Корпорації «Глобал Консалтинг» підготували для бухгалтерів, кадровиків, керівників і підприємців семінар «Відпустки-2014: податковий та бухгалтерський облік».

Слухачам семінару розкажуть про види та тривалості відпусток, про питання розрахунку, нарахування, оподаткування та бухгалтерського обліку відпускних, про нюанси надання відпусток для підприємців та багато іншого.

Доповідач семінару – Ольга Довга, керівник консультаційного відділу Корпорації «Глобал Консалтинг», сертифікований консультант з податків і зборів.

Семінар розрахований на 5 годин з перервами на каву-брейк. Для учасників передбачається добірки нормативних документів з освітлюваної теми, відповіді на питання і консультація фахівця, можливість професійного спілкування з колегами.

Якщо ви хочете стати учасником семінару – всі довідки та реєстрація за телефоном: +380 (57) 758-56-06 або +380 (97) 881-27-93.

Попередня реєстрація обов’язкова.