Корпорація «Глобал Консалтинг» взяла бронзу на турнірі з боулінгу «IT Strike Weekend»

Корпорація «Глобал Консалтинг» взяла бронзу на турнірі з боулінгу «IT Strike Weekend»

5 грудня Kharkiv IT Cluster проводив перший боулінг-турнір серед IT-фахівців Харкова «IT-Strike-Weekend». Корпорація «Глобал Консалтинг» взяла участь у турнірі як компанія, яка активно співпрацює з багатьма харківськими IT-фірмами, і показала прекрасний результат – 3 місце серед 12 команд.

Виконавчий директор, керівник відділу бухгалтерського аутсорсингу малого бізнесу, директор з маркетингу, – такі різні фахівці представляли команду «Глобал Консалтинг» на турнірі. Наші – молодці! Закінчили півфінал на другому місці, а у фіналі взяли бронзу. Відмінний результат! Вітаємо!

Ще один привід для гордості – перемога в особистому заліку серед чоловіків і серед жінок. Павло Погрібний та Наталя Погрібна показали кращі результати за кількістю збитих кеглів і забрали додому медалі.

Вболівальники теж старалися і підтримували команду забавною речівкою: «Мы бросаем очень метко. Это «Глобал», слышишь, детка!».

IT-Strike-Weekend – відмінний захід, який допомагає об’єднанню і розвитку IT Community Харкова. Впевнені, турнір стане ще однією знаковою подією у розвитку IT-спільноти міста!

Всім командам величезне спасибі за відмінну гру, прекрасну атмосферу, цікаву конкуренцію і море азарту! А Kharkiv IT Cluster дякуємо за запрошення!