#нашілюдивсюди. Масалова Галина

#нашілюдивсюди. Масалова Галина

Мабуть, у кожного знайдеться у “скарбнички” найяскравіша та незабутня подорож в його житті. Навколишній світ такий дивний, прекрасний та безмежний. Так давайте ж спробуємо “осягнути неосяжне” з новою рубрикою # нашілюдівсюді , в якій наші співробітники з задоволенням захоплять Вас за собою в “вир спогадів”, щоб надихнути на нові ідеї для цікавого проведення часу у відпустці. Сьогодні про свою надзвичайну подорож розповість керівник відділу малого бізнесу Галина Масалова! Давайте разом зануримося в чарівний світ “гуцульської культури” під звуки фольклорної музики мальовничих Карпат. Приємного читання.

Мені сьогодні дали чудову нагоду поринути у спогади про відпочинок і згадати свою саму незабутню подорож. У житті кожної людини, напевно, знайдуться хвилини, зі спогадами про які він не захоче розлучатися.

Підбираючи місце для відпочинку в минулому році, я трохи була в розгубленості, не знаючи «куди бігти», скажімо так. Багато друзів та знайомих радили моря в різних точках світу, але прийняти остаточне рішення спонтанно допомогла передача «Орел і Решка» про незвідану Європу …

Після перегляду передачі ми з чоловіком, переповнені емоціями і враженнями, зачаровані красою гір, не замислюючись, стали шукати квитки на поїзд і вирішувати питання проживання. Це виявилося не складно, але нам захотілося трохи урізноманітнити наш відпочинок і зазнати різні куточки України.


Для перегляду тексту повністю натисніть на картинку.


новости трудового законодательства