#нашілюдивсюди. Мормуль Наталія

#нашілюдивсюди. Мормуль Наталія

Мабуть, у кожного знайдеться у “скарбничці” найяскравіша і незабутня подорож в його житті. Навколишній світ такий дивний, прекрасний і безмежний … Так давайте ж спробуємо “осягнути неосяжне” з новою рубрикою # нашілюдівсюді, в якій наші співробітники з задоволенням захоплять Вас за собою в “вир спогадів”, щоб надихнути на нові ідеї для цікавого проведення часу у відпустці. Сьогодні про своє надзвичайну подорож розповість керівник відділу аутсорсингу Мормуль Наталія! Давайте разом зануримося в країну теплого ласкавого моря і чистого гірського повітря, щоб відчути неповторність східного колориту і архітектури. Приємного читання.

Подорож ми почали планувати завчасно. Це було заплановане місце, яке ми відвідали в липні 2016р., А саме Мармарис-південно-західне узбережжя Туреччини, яке підкупило всю мою родину. Для нас Туреччина відкрилася, з іншого боку. Як і в 2016р., Ми відпочивали сім’єю в районі з’єднання Середземного та Егейського моря.


Для перегляду тексту повністю натисніть на картинку.


новости трудового законодательства

Якщо хочете постійно отримувати свіжі матеріали від Корпорації «Глобал Консалтинг», підпишіться на щотижневу розсилку, і анонси матеріалів будуть приходити до вас на пошту