Новий рік до нас мчить…

Новий рік до нас мчить…

До настання 2017 року залишилось всього кілька днів. Вся країна знаходиться в передчутті свята. Ось і ми в Корпорації «Глобал Консалтинг» 27 грудня вже поринули в чарівну атмосферу на нашому корпоративі в честь Нового року.

Ще з понеділка в нашому офісі панувало передсвятковий настрій. Всі співробітники отримали від Діда Мороза смачні подаруночки до новорічного столу, а для дітей співробітників він приготував ще й солодкі сюрпризи.

А 27 грудня весь колектив зібрався на новорічному фуршеті. Особливо приємно, що до харківського офісу приєднався і київський (нехай і віртуально). Всі разом ми підняли келихи за рік, що минає 2016 рік, який, незважаючи на всі труднощі, був непоганим для нашої компанії і приніс багато нових хороших проектів і клієнтів, подякували один одному і привітали з наступаючими святами.

На фуршеті було не тільки смачно, але й дуже весело. Ми навчилися правильно загадувати бажання в новорічну ніч, щоб вони неодмінно виконувалися, дізналися, що обіцяють нам зірки у 2017 році і яких чудес кожному чекати в рік Півня.

Побувала на нашому фуршеті і Снігуронька, яка припасла для активних співробітників, що беруть участь в конкурсах, солодкі подаруночки. Можна було спробувати свої сили в музичному новорічному ребус, в відгадуванні загадок і в грі «Я ніколи не…».

Дякуємо всім глобалівцям за активну участь, щирі вітання та гарний настрій. Ще раз вітаємо всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом. Бажаємо всім співробітникам величезного щастя, миру в душі, гармонії в родині. Нехай поруч будуть улюблені, дорогі серцю люди. Нехай здійсняться всі загадані опівночі бажання!