Партнер АО «Глобал Адвокат» Олена Кравченко відвідала Юридичний форум ТМТ

Партнер АО «Глобал Адвокат» Олена Кравченко відвідала Юридичний форум ТМТ

21 листопада 2017 року Києві в готелі Прем’єр Палас відбувся організований газетою Юридична практика II Legal TMT Forum (Technology. Media. Telecommunication). Від АТ «Глобал Адвокат» форум відвідала партнер, адвокат Олена Кравченко.
 
 
 

Серед спікерів та модераторів форуму були відомі українські юристи такі як Ернст Грамацький, Микита Полатайко, Юрій Дзера, Олексій Столяренко, Іванна Погребняк та інші. Також до дискусії приєдналися в якості доповідачів та представники регуляторів, зокрема, Тетяна Попова, голова Cовета Телекомпалати України, і Уляна Фещук, заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Форум пройшов у кілька окремих сесій, кожна з яких була присвячена окремій сфері:

  • Кібербезпека;
  • Телекомунікації;
  • Медіа-право в цифрову епоху;
  • IТ-бізнес. Віртуальні технології;
  • Блокчейн і смарт-контракти в бізнесі.

 
В рамках сесії, присвяченій ІТ-бізнесу, був проведений Олександром Стояновим (Kyivstar) і Олександром Вернигора (СEO Intecracy Deals) майстер-клас на тему Діджіталізація: особливості контрактної роботи в ТМТ- секторі. А сесія про блокчейн і смарт-контракти пройшла у формі юридичної батла між «інноваторів» та «Консерваторамі».

Юристи подискутували на наступні теми:

  • Смарт-контракти: правові аспекти та виклики;
  • Особливості угод, підпорядкованих смарт-контрактами. Контроль і відповідальність;
  • Сфери застосування блокчейна;
  • Криптовалюта в господарському обороті;
  • Вплив IT на сферу юридичної практики.

 
82% присутніх учасників Форуму висловили підтримку «інноваторів».

Олена Кравченко поділилася своїми враженнями про Форум:

«Особисто для мене найбільш корисними стали сесії, присвячені ІТ-бізнесу та Медіа-права. Звичайно, це пов’язано з клієнтами Глобал Адвокат, тому що велика частина наших клієнтів представники саме IT і медіа сфери.

Тому все нові знання з цих тем, отриманих на Форумі, відразу можливо застосувати на практиці в інтересах наших клієнтів. Також особливої уваги заслуговує Юридичний батл, в формі якого пройшла 5 сесія форуму, на тему Блокчейна і смарт-контрактів.

Зараз такий час, що теми блокчейна, криптовалюта, ICO, смарт-контрактів є одними з найбільш обговорюваних в юридичному співтоваристві. Та й в процесі щоденної роботи над проектами клієнтів ми постійно стикаємося з необхідністю вирішення таких питань, що ще кілька років тому здавалося маловіроятним.Вважаю знаковим, що за підсумками дискусії 82% присутніх підтримали команду «Інноваторів».