Партнер АО «Глобал Адвокат» Олена Кравченко взяла участь в конференції з ІТ-праву

Партнер АО «Глобал Адвокат» Олена Кравченко взяла участь в конференції з ІТ-праву

8 квітня в Києві Асоціація правників України провела унікальний для країни захід – першу конференцію з ІТ-права. Захід відвідала адвокат, партнер АО «Глобал Адвокат» Олена Кравченко.

Конференція з ІТ-права – це спеціалізований захід, присвячений законодавчому регулюванню та юридичним аспектам роботи ІТ-бізнесу в Україні.

Протягом усього дня представники провідних українських і зарубіжних компаній, діяльність яких пов’язана з використанням інформаційних технологій, практикуючі юристи, представники профільних асоціацій і всі, хто зацікавлений у розвитку ІТ-сегмента, дискутували і обговорювали актуальні для галузі питання.

Були розглянуті особливості, що стосуються діяльності як ІТ-компаній, так і бізнесу, який використовує ІТ-рішення в щоденній роботі:

  • Структурування ІТ-бізнесу в Україні та світі.
  • FinTech. Електронні гроші, криптовалюта, Blockchain.
  • Конкретні рішення для доменних спорів.
  • Що робити до, під час і після обшуку?
  • Договори з клієнтами – не ловити гав.
  • Вихід ІТ-бізнесу на міжнародний рівень і відносини з інвесторами.
  • Фіскальна політика та ІТ.

 

«Задоволена, що вийшло відвідати конференцію. Все було на високому рівні: і організація, і наповнення. Дуже актуальні для ІТ-бізнесу теми і цікаві доповідачі. Мені особливо сподобалися Іларіон Томарів з доповіддю на тему «Передача авторських прав: як зменшити ризики на перетині юрисдикцій», Ольга Баранова з «Особливостями оподаткування поставки програмної продукції», Дмитро Гадомський з доповіддю «AGILE-контракти». Дуже пізнавальною виявилася секція FinTech. Шкода, що неможливо було бути присутнім відразу на двох паралельних секціях. Думаю, що конференція з ІТ-права стане постійним заходом для України. Обов’язково буду брати участь наступного разу», – поділилася своїми враженнями Олена Кравченко.