Кар’єрні можливості

Ми зацікавлені у співпраці як з молодими талановитими фахівцями, так і з досвідченими професіоналами.

Вся система взаємовідносин між компанією та співробітниками будується на базі чинного трудового законодавства.

У нашій компанії склалася доброзичлива, демократична атмосфера. Керівники всіх рівнів відкриті для спілкування з усіма співробітниками і у вирішенні будь-яких спірних питань дотримуються принципу: проблема – обговорення – завдання – вирішення.

Прийом на роботу

Основною вимогою заміщення вакантних посад є відповідність професійних навичок кандидата вимогам конкретної вакансії, поділ кандидатом корпоративної культури компанії та бажання працювати з нами.

Відбір кандидатів проходить у декілька етапів:

  • конкурс резюме
  • співбесіда з менеджером з персоналу
  • тестування
  • співбесіда з безпосереднім керівником напрямку і директором компанії.

 

Адаптація

Велика увага приділяється адаптації персоналу. Ми гарантуємо допомогу з боку керівників і співробітників всім новим співробітникам в компанії для якнайшвидшої їх адаптації. Всім видається спеціальна добірка матеріалів, що дозволяють познайомитися з історією, культурою, цінностями, структурою компанії, а також системою соціальних гарантій, правилами внутрішнього трудового розпорядку і пов’язаних з ними політиками та процедурами.

Навчання

Із збільшенням темпу життя і в умовах мінливого законодавства обов’язковою умовою успішної роботи компанії у сфері надання інтелектуальних послуг є постійне підвищення кваліфікації її співробітників. У зв’язку з цим одним з основних принципів кадрової політики є підтримка професійного росту співробітників нашої компанії за допомогою внутрішнього та зовнішнього навчання.

Режим роботи

Для співробітників компанії встановлена 8-годинний режим роботи і п’ятиденний робочий тиждень. Субота і неділя є вихідними днями. Святкові дні у відповідності до законодавства є неробочими для співробітників.
Всі співробітники мають право на щорічну оплачувану відпустку тривалістю 24 календарних дні.

Професійний і кар’єрний зростання

Компанія підтримує прагнення співробітників до професійного та кар’єрного зростання. Багато керівників як вищої, так і середньої ланки «виросли» разом з компанією з рядових співробітників, отримавши достатній досвід і проявивши себе як хороші організатори.

Корпоративна культура

Ми створюємо в компанії дружню атмосферу, атмосферу поваги і взаєморозуміння. Цьому сприяє і неформальне спілкування співробітників під час проведення корпоративних свят і спільних заходів. Вже традиційним стало для нас святкування Нового року, Дня народження компанії, Дня бухгалтера та багато іншого. Для дітей співробітників організовується Новорічна корпоративна ялинка.

Приймаючи рішення про професійний співпраці з нашою компанією Ви отримуєте:

  • Цікаву роботу в сучасній компанії, що розвивається;
  • Широкі можливості для професійного та кар’єрного зростання;
  • Професійну підтримку досвідчених колег;
  • Офіційне працевлаштування та дотримання трудового законодавства;
  • Можливість активної участі в насиченому корпоративному житті нашої компанії.

 
Якщо Ви енергійні, відкриті всьому новому і хочете професійно зростати та розвиватися, ласкаво просимо в аудиторсько-консалтингову Корпорацію «Глобал Консалтинг»!

Ознайомтесь з вакансіями
Надішліть своє резюме