Новини компанії

Новини компанії

16.03.2018, 14:03
Мабуть, у кожного знайдеться у "скарбничці" найяскравіша та незабутня подорож в його житті. Навколишній світ такий дивовивжний, чудовий і безмежний ... Так давайте ж спробуємо "осягнути неосяжне" в нашій рубриці # нашілюдівсюді , в якій наші співробітники з задоволенням захоплять Вас за собою в "вир спогадів", щоб надихнути на нові ідеї для цікавого проведення часу у відпустці. Сьогодні про свою надзвичайну подорож розповість керівник відділу аудиту Подлозная Марина! Давайте разом зануримося у саме серце Близького Сходу і отримаємо задоволення від величі країни найдавніших, тисячолітніх традицій. Тут уміщається неймовірне поєднання Європи та Азії, гір, лісів, пустель. Після прочитання, без сумнівів, і вам захочеться побувати на Святій Землі трьох світових релігій, землі великих святинь та історичних пам'яток. Приємного читання.
15.02.2018, 09:02
Мабуть, у кожного знайдеться у "скарбничці" найяскравіша і незабутня подорож в його житті. Навколишній світ такий дивний, прекрасний і безмежний ... Так давайте ж спробуємо "осягнути неосяжне" з новою рубрикою # нашілюдівсюді, в якій наші співробітники з задоволенням захоплять Вас за собою в "вир спогадів", щоб надихнути на нові ідеї для цікавого проведення часу у відпустці. Сьогодні про своє надзвичайну подорож розповість керівник відділу аутсорсингу Мормуль Наталія! Давайте разом зануримося в країну теплого ласкавого моря і чистого гірського повітря, щоб відчути неповторність східного колориту і архітектури. Приємного читання.
15.02.2018, 09:02
13 лютого «Глобал Консалтинг» відзначив 20-річчя з дня заснування компанії. Це солідний вік для української фірми. Без зайвої скромності ми багато чого досягли: завидний досвід, довіру і повагу клієнтів, міцний колектив, співробітники-професіонали високого рівня. Але краще про це розповість наша святкова інфографіка!  
22.01.2018, 13:01
Мабуть, у кожного знайдеться у "скарбнички" найяскравіша та незабутня подорож в його житті. Навколишній світ такий дивний, прекрасний та безмежний. Так давайте ж спробуємо "осягнути неосяжне" з новою рубрикою # нашілюдівсюді , в якій наші співробітники з задоволенням захоплять Вас за собою в "вир спогадів", щоб надихнути на нові ідеї для цікавого проведення часу у відпустці. Сьогодні про свою надзвичайну подорож розповість керівник відділу малого бізнесу Галина Масалова! Давайте разом зануримося в чарівний світ "гуцульської культури" під звуки фольклорної музики мальовничих Карпат. Приємного читання.
16.01.2018, 16:01
Експертний «портфель» АФ «Глобал Аудит» поповнився новими аудиторськими досягненнями: сертифікатом аудитора і DipIFR.