Про зміни в податковому та пенсійному законодавстві в 2013 році – на семінарі 25 лютого

Про зміни в податковому та пенсійному законодавстві в 2013 році – на семінарі 25 лютого


25.02.13 в Харкові, в Корпорації «Глобал Консалтинг», відбудеться семінар «Нові зміни в податковому та пенсійному законодавстві». Для участі в семінарі запрошуємо бухгалтерів, підприємців, власників, фінансових директорів та ін.

На семінарі будуть розглянуті основні зміни в пенсійному та податковому законодавстві. Зокрема експерти торкнуться звичайних цін, нового порядку реєстрації платників ПДВ, податку на прибуток, нової звітності щодо єдиного соціального внеску, звітності до фонду інвалідів та ін. Подивитися питання.

Доповідачем виступить Ольга Довга, керівник консультаційного відділу, сертифікований консультант з податків і зборів (спеціалізується на консультаціях в галузі податкового та бухгалтерського обліку).

Протягом 6 годин слухачі зможуть не тільки ознайомитися з найважливішими змінами законодавства, але й задати питання з теми семінару.

Якщо ви хочете стати учасником семінару – всі довідки і реєстрація за телефоном: +380 (57) 758-56-06 або +380 (97) 881-27-93. Попередня реєстрація обов’язкова!