Оцінка та підбір персоналу

Оцінка та підбір персоналу

Оцінка та підбір персоналу

Сьогодні кожен керівник і власник бізнесу стикається з таким важливим і актуальним питанням, як оцінка персоналу, а також пошук по-справжньому сильних і професійних співробітників з необхідними знаннями, досвідом і потенціалом. Адже від кваліфікованої і високопрофесійної команди залежить, наскільки успішно ви зможете конкурувати на ринку з іншими компаніями, наскільки якісно зможете обслуговувати своїх клієнтів і т.д.

Послуги з підбору персоналу – це завжди велика відповідальність, адже працівник повинен відповідати очікуванням замовника і володіти високим рівнем кваліфікації. Оцінка ефективності персоналу, яку проведуть фахівці Корпорації «Глобал Консалтинг», дасть відповіді на багато питань і допоможе більш ефективно працювати з кадрами в подальшому.

Проведення оцінки персоналу на підприємства нашими експертами допоможе знайти ключових фахівців, здатних змінити ваш бізнес на краще. Ми спеціалізуємося на підборі та оцінці бухгалтерів, фінансистів, юристів, аудиторів – спеціальностей, в яких є професіоналами і маємо значний досвід роботи (більше 14 років).

Kiyanova

HR-менеджер

Спеціалізується на підборі, оцінці, атестації персоналу в галузі фінансів, оподаткування та бухгалтерського обліку.