Що потрібно знати про ПДВ в 2014 році?

Що потрібно знати про ПДВ в 2014 році?

17 березня в харківському офісі аудиторсько-консалтингової Корпорації «Глобал Консалтинг» відбудеться семінар для бухгалтерів, на якому податковий консультант компанії Ольга Довга розповість про те, що потрібно знати про ПДВ в 2014 році.

На семінарі «ПДВ: зміни в 2014 році» учасники дізнаються про нове положення про реєстрацію платників ПДВ: про добровільну та обов’язкову реєстрацію, про перереєстрацію, про анулювання реєстрації платників ПДВ та про інші нововведення, що пов’язані з цим податком. Також з 1 березня 2014 діє нова форма податкової накладної – на семінарі будуть детально розглядатися всі зміни в її заповненні. Доповідач також торкнеться особливостей заповнення реєстру податкових накладних та інших не менш важливих моментів, що стосуються ПДВ, з якими кожен бухгалтер стикається в роботі.

Семінар розрахований на 5 годин з перервами на каву-брейк. В якості експерта та основного доповідача по темі заходу виступить Ольга Довга, керівник консультаційного відділу, сертифікований консультант з податків і зборів (спеціалізується на консультаціях у галузі податкового та бухгалтерського обліку). У ході семінару учасники зможуть поставити експерту запитання, що їх цікавлять.

Ознайомитися з повною програмою семінару можна тут.

Якщо ви хочете стати учасником семінару – всі довідки та реєстрація за телефоном: +380 (57 ) 758-56-06 або +380 ( 97 ) 881-27-93 . Попередня реєстрація обов’язкова.