Спеціальні умови ведення обліку для ФОП та юридичних осіб

Спеціальні умови ведення обліку для ФОП та юридичних осіб

 До кінця квітня 2013 Корпорація «Глобал Консалтинг» пропонує клієнтам знижки на ведення обліку при умові замовлення реєстрації бізнесу: для ФОП – квартал безкоштовно, для юридичних осіб – квартал зі знижкою 50%. Дана пропозиція діє в разі укладення договору на рік.

Ми розуміє, що ведення бухгалтерського і податкового обліку може потребувати багато часу, сил і нервів. Необхідно дбати про грамотне складання звітності, своєчасне надання її контролюючим органам, постійно бути в курсі всіх нововведень і змін законодавства. Однак кожному підприємцю необхідно займатися розвитком бізнесу і отримувати прибуток, замість того щоб вникати у всі нюанси бухобліку. А наймати в штат фахівця не завжди буває вигідно.

Розуміючи ці труднощі, ми пропонуємо нашим клієнтам спеціальні умови на бухгалтерське обслуговування. До кінця квітня при замовленні послуг реєстрації в нашій компанії і укладенні річного контракту на ведення бухгалтерського обліку, ви можете скористатися знижками: для ФОП ми пропонуємо безкоштовне ведення обліку протягом кварталу, для юридичних осіб – ведення обліку протягом кварталу з 50% знижкою.

Сподіваємося, спеціальні умови на ведення обліку допоможуть нашим клієнтам при відкритті бізнесу. Зосередьтеся на своєму бізнесі, а бухгалтерією займемося ми.

Чому Корпорація «Глобал Консалтинг»?

  • Грамотні бухгалтери з 10-річною практикою ведення бухобліку у юридичних осіб та ФОП.
  • Сотні компаній і підприємців в Україні, які довірили постановку, відновлення і ведення податкового та бухобліку нашій компанії.
  • Досвід роботи з компаніями з різних сфер діяльності.