ТОВ «Х1 Груп»

ТОВ «Х1 Груп»

Послуги бухгалтерського аутсорсингу для ТОВ «Х1 Груп»

ТОВ «Х1 Груп» вже більше 4 років перебуває на бухгалтерському обслуговуванні в Корпорації «Глобал Консалтинг».

«Х1 Груп» звернувся до Корпорації «Глобал Консалтинг» в 2010 році з необхідністю налагодити бухгалтерський і податковий облік компанії та організувати подальший бухгалтерський супровід компанії.

Фахівцями корпорації був підготовлений оптимальний пакет послуг для клієнта та укладено договір на бухгалтерське обслуговування його діяльності.

У комплекс бухгалтерських послуг входять: послуги з бухгалтерського супроводу поточної господарської діяльності клієнта, прийом, контроль і обробка первинної документації, здача звітності, розрахунок і сплата податків до контролюючих органів, надання консультацій, представництво інтересів клієнта в податковій службі, органах статистики та ін.

Крім цього фахівці корпорації допомагають клієнтові з реєстрацією та отриманням статистичної та податкової інформації в державних органах, забезпечують юридичне та податкове консультування тощо.

Довідка ТОВ «Х1 Груп»

X1 Групп – аутсорсингова компанія, що працює на європейський IT-ринок, спеціалізується на розробці браузерних ігор, iOS- і Android-додатках.