У «Глобал Консалтинг» розкажуть про складання звітності за 1 квартал 2014

У «Глобал Консалтинг» розкажуть про складання звітності за 1 квартал 2014

14 квітня о харківському офісі аудиторсько-консалтингової Корпорації «Глобал Консалтинг» відбудеться семінар для бухгалтерів, на якому податковий консультант компанії Ольга Довга розповість про основні зміни в підготовці і складанні звітності за 1 квартал 2014 року.

На семінарі «Звітність за 1 квартал 2014» будуть розглянуті важливі зміни, пов’язані з ПДВ, податком на прибуток, ПДФО. Доповідач торкнеться деяких нюансів трудових відносин, а також розповість про зміни в стандартах бухобліку та фінансової звітності.

Семінар розрахований на 5 годин з перервами на каву-брейк. В якості експерта та основного доповідача по темі заходу виступить Ольга Довга , керівник консультаційного відділу, сертифікований консультант з податків і зборів (спеціалізується на консультаціях у галузі податкового та бухгалтерського обліку). У ході семінару учасники зможуть поставити експерту всі запитання.

Ознайомитися з повною програмою семінару можна тут.

Якщо ви хочете стати учасником семінару – всі довідки та реєстрація за телефоном: +380 ( 57 ) 758-56-06 або +380 ( 97 ) 881-27-93. Попередня реєстрація обов’язкова!