У «Глобал Консалтинг» відзначили 16-річчя

У «Глобал Консалтинг» відзначили 16-річчя

13 лютого Корпорації «Глобал Консалтинг» виповнилося 16 років. Всі співробітники з трьох офісів компанії зібралися разом, правда, віртуально – через скайп-зв’язок, і привітали один одного з загальним корпоративним святом.

На заході прозвучали слова подяки, в першу чергу, на адресу співробітників компанії, завдяки професіоналізму і старанням яких ми зростаємо і святкуємо чергову річницю.

На честь Дня народження корпорації проводився конкурс дитячого малюнка на тему «Як я бачу професію мами/тата». І ось 13 лютого було підбито підсумки та нагороджені всі учасники конкурсу. Батькам діток, які брали участь, вручили подарунки від компанії.

Нікого не залишив байдужим і виступ доньки Олени Старченко, нашого юриста відділу реєстрації, Маші Старченко, яка подарувала всім присутнім чудовий танцювальний номер та привітала глобаловців з Днем народження.

На завершення ми розрізали іменинний торт у вигляді паспорта, що символізує досягнення певного етапу в розвитку компанії. Найстійкіші продовжили святковий вечір захоплюючою грою в «Мафію».

Як і 16 років тому, ми сповнені оптимізму і з великими планами і надіями дивимося в майбутнє. Впевнені, що наш професіоналізм з кожним роком буде тільки рости, а успіхи – примножуватися!

Ще раз зі святом вас, глобаловці!