У «Глобал Консалтинг» знову розповіли бухгалтерам про зміни у податковій звітності за перше півріччя

У «Глобал Консалтинг» знову розповіли бухгалтерам про зміни у податковій звітності за перше півріччя

14 липня в харківському офісі аудиторсько-консалтингової Корпорації «Глобал Консалтинг» пройшов семінар для бухгалтерів, на якому податковий консультант компанії Ольга Довга розповіла про основні законодавчі зміни у підготовці звітності за перше півріччя.

Незважаючи на те, що за вікном сонячне літо й пора відпусток, бухгалтерам не доводиться розслаблятися. Нові зміни в податковому законодавстві додають фінансовим спеціалістам головного болю. Саме тому фахівці Корпорація «Глобал Консалтинг» вдруге провели семінар на тему «Зміни в законодавстві. Звітність за перше півріччя».

Семінар тривав 4,5 години, в ході яких учасники ознайомилися з оглядом нових законів, прийнятих Верховною Радою, змінами, які набувають чинності з 1 липня 2014 року; розглянули основні питання, пов’язані з ПДВ, податком на прибуток, валютними операціями, безготівковими розрахунками та інше.

Слухачі змогли поставити питання з теми заходу доповідачу семінару Ользі Довгій (керівнику консультаційного відділу, сертифікованому консультанту з податків і зборів).

Ознайомитися з найближчими семінарами компанії можна тут.