У Києві пройшов воркшоп на тему змін для малого та середнього бізнесу

У Києві пройшов воркшоп на тему змін для малого та середнього бізнесу

Директор з маркетингу Корпорації «Глобал Консалтинг» Тетяна Гречихіна разом із заступником директора фірми-клієнта «Полімерагро» Геннадієм Шандибіним відвідала воркшоп для керівників малих і середніх підприємств «Форсовані зміни для розвитку компаній», який відбувся в Києві 17 липня.

Воркшоп був організований Всеукраїнською асоціацією консультантів з управління. У ході заходу учасники постаралися відповісти на важливі питання для управлінців: як використовувати сучасний тренд «форсованих змін» для розвитку компанії, збільшення прибутку і переваги перед конкурентами?

В якості автора і ведучого зустрічі виступив Олівер Матар з США, консультант з управління, яскравий спікер і фасилітатор, автор книги «Консультування за межами відомого». Олівер спеціально приїхав до України на запрошення асоціації.

Всі присутні змогли обмінятися досвідом та обговорити з колегами погляд на поточний стан зовнішнього середовища, під впливом якої знаходяться підприємства, внутрішні сильні сторони й унікальність своїх компаній, то, як керівнику розвивати власний бізнес, привівши у відповідність із зовнішнім середовищем унікальність своєї компанії.

Учасники залишилися задоволені зустріччю і отриманою на ній інформацією. Тетяна Гречихіна поділилася своїми враженнями від тренінгу: «Лектор своїм семінаром буквально «вирвав» слухачів з бізнесово-консалтингової рутини. Одна з тез, озвучених Олівером: «Ми вчорашні – вороги нам же сьогоднішнім. Потрібно забути, якими ми були вчора, так як наші вчорашні знання і досвід нам не знадобляться завтра, тому що все в світі змінюється з неймовірною швидкістю, і успішним стає тільки той, хто навчився швидко змінюватися». Основна проблема планування в бізнесі – те, що ми плануємо змінюване, тоді як повинні планувати якраз незмінні параметри».