Кадровий консалтинг

Кадровий консалтинг

Сьогодні кадровий консалтинг все більше привертає до себе увагу керівників і власників компаній. Що це таке і чому останнім часом до нього вдаються все більше представників управлінської ланки?

Будь-яка компанія, будь-яке підприємство – це, в першу чергу, люди, в ідеалі це команда фахівців, у якої є спільні цілі і завдання. І кожен керівник усвідомлює, що успіх його бізнесу безпосередньо залежить від того, наскільки професійні і відповідальні співробітники представляють його компанію, наскільки вони мотивовані та прагнуть утілювати стратегії компанії в життя, досягати поставлених цілей і домагатися результату.

Якщо в компанії з управлінням персоналом не все добре, то люди, швидше за все, не зацікавлені в спільній роботі, не націлені на результат і не отримують задоволення від своєї діяльності. Така ситуація може погрожувати успішному розвитку бізнесу. Що в цьому випадку робити? Допомогти може кадровий консалтинг. Залучення зовнішніх фахівців до рішення кадрових проблем допоможе усунути багато недоліків, які гальмують розвиток бізнесу.

Кадровий консалтинг – це комплекс заходів, які націлені на рішення різноманітних кадрових проблем, це дії, впровадження яких підвищує ефективність системи управління персоналом в компанії.

І якщо ви дійшли висновку, що вам потрібні послуги кадрового консалтингу, то почати, швидше за все, треба з кадрового аудиту, тобто з діагностики поточного стану системи управління персоналом.

Кадровий консалтинг і аудит

Кадровий консалтинг і аудит передбачає аналіз поточної кадрової політики і кадрової документації підприємства, він також допомагає оцінити відповідність кваліфікації і професіоналізму команди фірми її цілям і стратегії. Після проведення кадрового аудиту, експерти формують свої зауваження і рекомендації з усунення виявлених помилок, а також оптимізації системи кадрового управління.

Аналіз системи управління персоналом може бути досить глибоким і зачіпати майже усі бізнес-процеси. А може обмежуватися і якоюсь однією ділянкою кадрової політики. Все залежить від того, які завдання він повинен вирішити.

Дуже часто власник або керівник, який звертається за послугами кадрового консалтингу або аудиту, відразу самостійно не може оцінити масштаби його проблеми і зрозуміти, що насправді йому треба для вирішення його завдання. Фахівці проводять інтерв’ю й аналіз ситуації, що склалася, а вже після спільно із замовником визначають цілі і комплекс необхідних робіт.

Як замовити послуги кадрового консалтингу

Коли вам можуть знадобитися послуги кадрового консалтингу:

  • Якщо ваша мета – створити дійсно згуртовану команду фахівців, які готові спільно працювати над досягненням спільних цілей.
  • Якщо ви плануєте переглянути існуючу систему управління персоналом і підвищити її ефективність.
  • Якщо ви замислюєтеся про те, наскільки ваша організаційна структура ефективна, а функції і повноваження співробітників правильно розподілені.
  • Якщо вам треба переконатися в продуктивній і професійній роботі кадрової служби./li>
  • Якщо вам треба провести аналіз кадрової документації і переконатися, що вона складається відповідно до усіх законодавчих вимог.

Це далеко не увесь перелік ситуацій, в яких вам може знадобитися кадровий консалтинг. Але у будь-якому випадку фахівці Корпорації «Глобал Консалтинг» готові вам допомогти.

 

Вартість та замовлення послуги

Вартість послуги залежить від багатьох факторів. Кожне звернення клієнта розглядається індивідуально. А остаточна вартість формується після знайомства з проектом і завданнями клієнта, узгодження обсягів і термінів робіт.

Заповніть, будь ласка, форму замовлення – і ми зв’яжемося з вами.

captcha