Реінжиніринг бізнес-процесів

У сучасному бізнес-середовищі, щоб постійно бути на плаву й успішно розвиватися, фірма повинна бути гнучкою і конкурентною, швидко реагувати на зовнішні зміни. Якщо ви відчули, що діяльність вашого підприємства стала менш продуктивною, можливо, саме час повністю переосмислити і перебудувати бізнес-процеси компанії. Тобто провести реінжиніринг бізнес-процесів.

Що це таке? З плином часу навіть відмінно описані бізнес-процеси вимагають оновлення та адаптації до зовнішніх і внутрішніх змін, що торкнулися діяльності компанії. Якщо істотні зміни в компанії не потрібні, то проводять оптимізацію бізнес-процесів, в ході якої в діяльність і структуру фірми вносяться необхідні коректування.
Але часто бувають ситуації, коли оптимізації поточних процесів в компанії не достатньо, тоді потрібна реорганізація бізнес-процесів або ж реінжиніринг бізнес-процесів. За своєю суттю він нагадує оптимізацію бізнес-процесів, але якщо у випадку з останньою, це тільки модернізація, то реорганізації – це радикальні методи перебудови існуючих процесів. Це комплексна і глибока реструктуризація процесів фірми.

Коли потрібен опис бізнес процесів?

Опис бізнес-процесів допомагає власникам та ТОП-менеджменту підприємства створити ефективну та прозору систему управління, де чітко і зрозуміло прописано функції, повноваження і відповідальність працівників усіх рівнів, де налагоджена система звітності і т.д.

Опис бізнес-процесів підприємства допомагає оптимізувати витрати бізнесу, зробити його більш прибутковим і конкурентним, налагодити контрольовану та ефективну систему управління. Якщо ви вже зрозуміли, що діяльність вашої компанії вимагає перетворення, то наші консультанти допоможуть вам впоратися з цим завданням.

Чим аналіз бізнес-процесів допомагає фірмі?

Для того, щоб зробити компанію більш мобільної, поліпшити показники її діяльності, зменшити операційні витрати і підвищити результативність, проводять аналіз або аудит бізнес-процесів, а потім їх реінжиніринг. Необхідно виділити і зрозуміло описати всі існуючі процеси компанії, а потім скласти ефективну програму з їх перетворення.

Наша команда спільно працює з фахівцями підприємства, так як вони зсередини знають всі тонкощі поточних бізнес-процесів і можуть вибрати ключові внутрішні операції для реорганізації бізнес-процесів і визначення контрольних точок, ми, як зовнішні консультанти, допомагаємо організувати весь проект, отримати об’єктивний погляд на проблему. Над одним проектом спільно можуть працювати кваліфіковані фінансові консультанти, менеджери з операційного розвитку, маркетологи, HR-менеджери, IT-фахівці.

Ми готові запропонувати вам прописання бізнес-процесів, реінжиніринг або оптимізацію бізнес-діяльності. Корпорація «Глобал Консалтинг» – член Всеукраїнської асоціації консультантів з управління. Ми володіємо необхідним досвідом і знаннями, і готові стати вашим надійним помічником в управлінні бізнес-процесами вашої компанії.