В Івано-Франківську бухгалтери встановили рекорд

В Івано-Франківську бухгалтери встановили рекорд

На честь Дня бухгалтера івано-франківські «служителі цифр» встановили рекорд – найбільша кількість бухгалтерів в одному місці у вишиванках. Таким незвичайним чином Корпорація «Глобал Консалтинг» привітала бухгалтерів з професійним святом.

16 липня в кінотеатрі «Люм’єр» відбулося свято на честь Дня бухгалтера, організоване Корпорацією «Глобал Консалтинг». Захід став вже доброю традицією і проводиться 4 рік поспіль. Основним атрибутом свята цього року стала українська вишиванка. Винуватці свята влаштували справжнє дефіле у вишиванках, а приміщення кінотеатру буквально розквітло національними візерунками.

Свято відвідали 68 бухгалтерів у вишиванках, що дозволило представникам Книги рекордів України зафіксувати рекорд і зробити відповідний запис у Книзі. Корпорації «Глобал Консалтинг» вручили диплом, який підтверджує встановлення рекорду.

Крім цього в програмі були: привітання та нагородження бухгалтерів від представників Корпорації «Глобал Консалтинг», представників міськвиконкому, міської ДПІ головного управління Міністерства доходів і зборів в області.

Після урочистої частини бухгалтерам у подарунок підготували мультиплікаційний фільм у 3Д, а також були розіграні цінні подарунки. Потім всіх запросили на святковий фуршет на відкриту терасу, де «охоронців балансу» зустрічав ансамбль гуцульської музики, а на столах стояли закуски з національної кухні. Для бухгалтерів це був чудовий привід поспілкуватися з колегами у невимушеній приємній атмосфері і хоча б на один вечір забути про щоденні турботи.

Свято завершилося на приємній ноті, всі йшли в піднесеному настрої. А представники корпорації дали обіцянку наступного року зробити свято ще більш креативним і перевершити рекорд цього року.