В Івано-Франківську вчилися ораторській майстерності

В Івано-Франківську вчилися ораторській майстерності


14 грудня заступник директора з персоналу та бізнес-коуч Тетяна Муравйова провела в Івано-Франківську майстер-клас з публічних виступів і ораторського мистецтва «Камасутра оратора». Тренінг зібрав близько 70 учасників.

Безкоштовний майстер-клас «Камасутра оратора» – передноворічний подарунок іванофранківцям від Корпорації «Глобал Консалтинг». Це відмінна можливість менеджерам, керівникам, власникам компаній і всім бажаючим дізнатися секрети справжніх ораторів і потренуватися напередодні святкових публічних виступів.

2 години навчання пройшли у дружній та щирій атмосфері. Все сприяло відкритому спілкуванню й давало можливість повністю розкрити свій потенціал і випробувати свої можливості. Практична частина тренінгу пройшла в ігровій формі. Учасники навчилися позбуватися страху і хвилювання, захоплювати й утримувати увагу аудиторії, бути цікавим протягом усього виступу.
Слухачі набули багато корисних навичок і залишилися задоволені. А в січні на івано-франківську публіку чекають не менш цікаві майстер-класи.