Виконавчий директор «Глобал Консалтинг» Наталія Погрібна відвідала II Міжнародний бізнес-форум

Виконавчий директор «Глобал Консалтинг» Наталія Погрібна відвідала II Міжнародний бізнес-форум

20 березня в Харкові проходив II Міжнародний бізнес-форум «Україна-2015. Стратегічне бачення: можливості та виклики». Форум зібрав представників ділового середовища України, США та країн ЄС, які обговорювали подальші шляхи і можливості розвитку нашої країни в непростий для неї час. Виконавчий директор «Глобал Консалтинг» Наталія Погрібна приєдналася до форуму в якості слухача.

Форум проходив у харківському готелі Kharkov Palace. Близько 250 бізнесменів з різних галузей обговорювали найважливіші питання подальшого розвитку української економіки, впливу на вітчизняний ринок відбуваються в даний момент подій, способи подолання кризи, можливості та перспективи виходу українських компаній на європейський ринок і т.д. Особливо актуальним було питання вибору стратегій розвитку України в умовах воєнних дій, які заважають інвестиційним процесам.

Серед спікерів форуму – Нік Піацца (генеральний директор SP Advisors), Богдан Адамович (член правління Progress Holding), Андрій Дубецький (Варшавська Фондова Біржа), Юрій Костоглодов (керуючий партнер ICOM Capital), Ярослав Хобта (президент комунікаційної групи PRT), Андрій Длігач (генеральний директор групи компаній Advanter Grou), Пилипенко Олександр (голова наглядової ради консорціуму «Укріндустрія») та інші.

Одним з підсумків форуму стало запрошення підприємців до співпраці з владою, результатом якої має стати ряд ефективних реформ. Незабаром стартує формування громадської ради при обласній фіскальної службі, до складу якого увійдуть і представники бізнесу.

Наталія Погрібна, виконавчий директор аудиторсько-консалтингової Корпорації «Глобал Консалтинг»:
«Прогнози розвитку економіки України, озвучені бізнес-аналітиками на форумі, були як оптимістичні, так і песимістичні. Основна думка, так чи інакше зустрічалася в доповідях виступаючих, – почати зміни необхідно з питань миру і припинення військових дій на сході України, оскільки інвестори бояться вкладати гроші в нашу країну. Деякі експерти говорили, що починати потрібно з реформ. На мій погляд, необхідно все робити паралельно і поступово.
Крім того, на форумі говорили про альтернативні види енергетики, про світові технологічні інновації та про рівень їх використання в Україні. Питання дійсно актуальне і важливе. Думаю, що кожен українець вже цього року відчує значне зростання тарифів на комунальні послуги, оскільки через застарілих технологій, відсутності модернізації обладнання втрачається до 30% енергії. А хто за це буде доплачувати?
Думаю, що значна частина нашого суспільства небайдужа до подій процесам в Україні, тому у нас все повинно вийти. А починати потрібно, насамперед, з себе».