Виставка відомого фотографа Бориса Михайлова – у фотооб’єктиві співробітника Корпорації «Глобал Консалтинг»

Виставка відомого фотографа Бориса Михайлова – у фотооб’єктиві співробітника Корпорації «Глобал Консалтинг»

З 7 листопада по 7 грудня в Харкові в «ЄрмиловЦентрі» проходить персональна виставка робіт відомого українського фотографа Бориса Михайлова «Unrespectable. Retrospective + Почеркушки», присвячена 75-річному ювілею художника. Співробітник «Глобал Консалтинг» Дмитро Іванов, хобі якого – фотографія, відвідав виставку і зробив чудові кадри.

Знімки виявилися настільки вдалими, що кілька харківських і українських ЗМІ взяли їх в якості ілюстрацій для матеріалів про виставку. Наприклад, його фотографією проілюстровано інтерв’ю з філософом, антропологом і культурологом Оленою Петровською в журналі «ART Ukraine» (ознайомитися з матеріалом).

Дмитро Іванов, кур’єр Корпорації «Глобал Консалтинг», давно захоплюється фотографією. Його знімки прикрашають стіни офісу, а також неодноразово брали участь в різних харківських виставках.

Пропонуємо і вам ознайомитися з деякими фотографіями Дмитра, зробленими на виставці Бориса Михайлова в Харкові.

Довідка
Борис Михайлов – єдиний фотограф пострадянського простору, який став лауреатом престижної премії «Хассельблад» і був нагороджений премією «Спектрум» за заслуги в галузі фотографії, володарями якої є всього 7 чоловік у світі.
«Незакінчена дисертація» Михайлова входить до числа кращих фотокниг світу. Михайлов отримав світове визнання, його персональні виставки проходили в провідних арт-інституціях Європи та Америки.