Як ми в лісі орієнтувалися

Як ми в лісі орієнтувалися

1 червня колектив харківського офісу провів у с. Зарожне на березі Сіверського Дінця. Наш корпоративний виїзд на природу ми приурочили до Дня аудитора. На порядку денному було орієнтування в лісі, навісна переправа, куліш, шашлик та активні ігри на свіжому повітрі.

Незважаючи на те, що День аудитора традиційно відзначається в Україні 22 квітня, ми вирішили відкласти святкування на більш теплий і сонячний час. І не пошкодували. Погода порадувала ясним чудовим днем. «Глобаловці» із задоволенням приймали сонячні ванни, купалися в річці та рибалили. Багато співробітників взяли з собою дітей і другу половинку, прекрасно поєднавши, таким чином, спілкування з колегами та сімейний відпочинок.

Головною подією дня була цікава навчальна екскурсія «Школа виживання», в ході якої нас навчили орієнтуватися на місцевості з використанням компаса, карти та без них, покладаючись тільки на природу, а також переправлятися через яри та водоймища за допомогою навісної переправи і туристичного спорядження.

Після екстремальних випробувань нас чекав відмінний польовий обід: смачний куліш і шашлик. За обідом ми ще раз привітали наших аудиторів з професійним святом, а генеральний директор корпорації Володимир Муравйов розповів про те, наскільки зросте роль аудитора і його діяльності в найближчому майбутньому.

І, звичайно ж, ми не змогли відмовити собі в задоволенні пограти у вже практично традиційну для нашого колективу гру «Мафія».