Як отримати користь від юридичної консультації?

Як отримати користь від юридичної консультації?

Сьогодні вести бізнес без допомоги юриста досить складно. Буквально щодня доводиться стикатися з масою питань, які без грамотної юридичної консультації не вирішити. І кожен керівник чи власник зацікавлений у тому, щоб така консультація приносила максимум користі. Як цього досягти?

Консультація сьогодні стала одним з найпоширеніших видів юридичних послуг. Це найшвидший і ефективний спосіб вирішити проблему, що виникла. Однак отримати від юридичної поради дійсно практичну допомогу виходить не завжди. І справа не тільки в досвіді і професіоналізмі фахівця, який вас обслуговує, але й у тому, як ви самі підходите до цього процесу.

Щоб юридична консультація дійсно допомагала розвивати бізнес, експерти радять звертатися весь час до одного юристу або обрати для співпраці форму абонентського обслуговування. У такому випадку фахівець буде добре знати вашу компанію, розбиратися в нюансах вашого бізнесу, розуміти ваші завдання і вимоги. Це заощадить час і зробить співпрацю з юристом або юридичною фірмою більш ефективним. Крім того, якщо юрист буде постійно вникати у справи вашої компанії, він буде тримати руку на пульсі вашого бізнесу. Це допоможе уникнути багатьох помилок і фінансових втрат.

Корисною буде також підготовка до зустрічі з юристом. Зафіксуйте всі моменти і запитання, на які необхідно отримати відповідь фахівця, а також зберіть всі документи, що стосуються теми консультації. У ході зустрічі рекомендується фіксувати всі деталі, а також уточнювати моменти, що викликають труднощі, щоб нічого не упустити і отримати користь від консультування.

Також дуже важливим є і те, наскільки докладно юристу викладена проблема і скільки часу ви приділяєте співпраці. Зрозуміло, що, чим більш детально описана ситуація і своєчасно даються відповіді на всі питання юриста, тим більш якісним вийде підсумкове рішення проблеми.

І, здавалося б, найпростіше – постарайтеся знайти спільну мову з юристом, вибудувати діалог в позитивному напрямку. Якщо ви зможете викликати у фахівця довіру і згоду, то очевидно, що він буде до вас і вашої проблеми більш уважним, і постарається знайти найбільш ефективне рішення.

Варто також подумати над форматом співпраці з юристом. Можливо, вам потрібна письмова консультація юриста, коли думка і рекомендації фахівця зафіксовані документально, а проблема глибоко опрацьована і проаналізована? Або може вам підійде усне консультування при особистій зустрічі? А може набагато ефективніше і зручніше буде спілкування через Скайп, щоб заощадити час на відвідуванні офісу юриста? Або може достатньо буде дзвінка по телефону?

Пам’ятаючи про ці моменти, ви зможете отримати більший ефект від юридичної консультації фахівця.