Як зустрічали наступаючі свята на Хуторі Глобал

Як зустрічали наступаючі свята на Хуторі Глобал

20 грудня всі три офіси Корпорації «Глобал Консалтинг» зібралися в Харкові, щоб зустріти наступаючий новий 2014 рік. Свято пройшло у вишиванках за мотивами відомого твору Микола Гоголя «Вечори на Хуторі біля Диканьки».

Український хутір Глобал, парубки і дівчини, веселі конкурси, пісні і танці… Саме так пройшов новорічне корпоративне свято команди «Глобал Консалтинг» у стилі «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

Своїми силами постаралися передати атмосферу Диканьки і в інтер’єрі, і в костюмах, і в настрої. Ну і який же український хутір без справжнього українського шинку і традиційних українських частувань: вареників, сала, домашньої ковбаски, солінь!

Деякі співробітники перевтілилися у відомих персонажів гоголівських оповідань. Юрист Сергій Бубенко в ролі коваля Вакули, менеджер з персоналу Олена Дем’яненко в ролі хитрої Солохи , PR- менеджер Валентина Щербаченко в ролі Оксани, адміністратор харківського офісу Карина Пурікова в ролі чортеня, адвокат Віталій Крупельницький в ролі дяка та інші герої створювали казкову атмосферу вечора.

Всі інші «глобаловци» поділилися на чотири родини: свати, куми, сусіди і свояки, і весь вечір змагалися, яка ж сім’я виявиться міцнішою і дружнішою. Перемогла, звичайно ж, дружба.

Співробітники івано-франківського та київського офісів приїхали в Харків не з порожніми руками. Кияни зі своїми столичними подарунками та привітаннями, а представники Івано-Франківська пригостили харків’ян своїми карпатськими смаколиками: медом, бринзою, грибами, а також залишили в якості оберегу різдвяний дідух.

Особливо приємно було бачити на святі колишніх співробітників «Глобал Консалтинг» і співробітниць, які перебувають у декретній відпустці. Вони теж прийшли в українських вишиванках, підтримавши загальну атмосферу і настрій. Величезне їм спасибі.

Свято пройшло на славу, дуже весело і запально, залишивши тільки найприємніші спогади та враження. Що ж, з таким чудовим настроєм готуємося до зустрічі Нового року і Різдва. З наступаючими!