Юридичні послуги в Києві. Тур в «Глобал Адвокат»

Юридичні послуги в Києві. Тур в «Глобал Адвокат»


8 жовтня українські юристи відзначили своє професійне свято. Привітаємо ще раз усіх працівників «правового цеху», і в першу чергу фахівців адвокатського об’єднання «Глобал Адвокат». Користуючись нагодою, хочемо сьогодні запросити вас на імпровізовану екскурсію по юридичних послугах нашого київського офісу.

«Глобал Адвокат» – юридична допомога бізнесу

Для початку представимо невелике досьє АТ «Глобал Адвокат».

Адвокатське об’єднання «Глобал Адвокат» створено в 2012 році на базі юридичної фірми з аналогічною назвою, яка існувала з 2003 року. На сьогоднішній день наша команда – професійні адвокати та юристи. Робочі мови фахівців – англійська, українська, російська. Для українських та іноземних клієнтів доступні всі юридичні послуги, необхідні для успішного і безпечного розвитку бізнесу.

Основні практики:

 • податкове право,
 • інтелектуальна власність,
 • IT і медіа-право,
 • зовнішньоекономічна діяльність,
 • корпоративне право,
 • трудове право,
 • конкурентне право,
 • право в сфері альтернативної енергетики,
 • судова та арбітражна практика.
 •  

  Юридичні послуги в Києві. Чим допоможе «Глобал Адвокат»?

  Отже, якщо ви підприємець, власник, керівник, який працює в Києві, або ж тільки збираєтеся відкривати свою справу в столиці, юристи київського офісу АТ «Глобал Адвокат» допоможуть вам на будь-якому етапі розвитку бізнесу.

  Послуги юристів на старті

  Початківцям підприємцям, стартапам ми допомагаємо швидко і без зволікань стартувати в бізнесі. Ще на етапі підготовки до старту юристи підкажуть найбільш оптимальну організаційно-правову модель бізнесу, допоможуть визначитися з системою оподаткування, а далі візьмуть на себе всі питання по реєстрації ФОП або ж юридичної особи.

  Якщо обраний підприємцем вид діяльності вимагає отримання ліцензії, наші фахівці зможуть вирішити всі питання оформлення дозвільних документів і нададуть усі необхідні для цього юридичні послуги в Києві.

  На старті також дуже важливі моменти авторського права. Наші фахівці подбають про реєстрацію торгової марки і проконсультують з усіх виникаючих питань.

  Юридичні послуги в Києві вже працюють фірмам

  Якщо ви вже давно займаєтеся бізнесом, ви директор чи власник фірми, то, швидше за все, вам доводиться щодня вирішувати десятки різних питань, які так чи інакше зачіпають сферу законодавства. Наші юристи підказують вигідні і законні рішення в складних ситуаціях з контрагентами, працівниками, конкурентами. На юридичній консультації в офісі або віддалено вони зрозуміло і доступно пояснюють всі складнощі законодавства.

  Ще один не особливо радісний момент в діяльності будь-якої працюючої фірми – це спілкування з податковою та іншими держорганами. Особливо якщо мова йде про яка виникла суперечці (наприклад, в результаті перевірки). У цьому випадку наші юристи стануть вашим довіреною особою і будуть виступати в контролюючих органах і судах від вашого імені, домагаючись захисту ваших прав.

  Фахівці допоможуть і бізнесу, якому необхідно постійно укладати складні контракти з іноземними замовниками або постачальниками. Скласти грамотний договір – одна з найбільш затребуваних послуг АТ «Глобал Адвокат».

  Для великих київських компаній зі складним видом діяльності, у яких дуже багато завдань, що вимагає юридичної допомоги, підійде послуга абонентського юридичного обслуговування. В цьому випадку до фірми буде прикріплений свій юрист, який буде вирішувати всі виникаючі питання і супроводжувати її діяльність.

  Допомога юристів закривається бізнесу

  Юристи «Глобал Адвокат» мають великий досвід ліквідації ФОП та юридичних осіб. Тому якщо потрібні юридичні послуги в Києві , пов’язані з закриттям бізнесу або його реорганізацією, то наші фахівці зможуть пройти цей нелегкий процес разом з вами, значно його прискоривши і спростивши.

   

  Якщо хочете постійно отримувати свіжі матеріали від Корпорації «Глобал Консалтинг», підпишіться на щотижневу розсилку, і анонси матеріалів будуть приходити до вас на пошту

Залишити коментар