Дозвіл на небезпечні роботи

Ви вирішили займатися будівельним бізнесом? Тоді вам потрібно врахувати, що для початку такої діяльності необхідно отримати ряд обов’язкових дозвільних документів. Крім будівельної ліцензії, вам ще потрібно буде отримати дозвіл на небезпечні роботи, якщо такі ви збираєтеся проводити. Перелік робіт підвищеної небезпеки визначений законодавством.

Дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки потрібно отримувати в Держпромнагляді або в його територіальному органі. Це досить складний і трудомісткий процес, що вимагає певних знань і терпіння. Тому що передбачає ходіння кабінетами, вистоювання черг і спілкування з державними органами. Але, швидше за все, у вас на всі ці процедури немає часу і вам якнайшвидше потрібно почати свою діяльність. Тоді вигідніше і зручніше – доручити цю задачу фахівцям з ліцензування.

Юристи АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» вже багато років успішно працюють на ринку юридичних послуг і зарекомендували себе як відмінні фахівці в галузі ліцензування. Ми забезпечимо вам швидку підготовку відповідних документів, а також оформлення дозволу на небезпечні роботи. Ви гарантовано отримаєте позитивний результат.